w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Znany polski wróżbita w rozsypce! Nawet on nie przewidział tego, co się właśnie stało

Dramatyczną wieść otrzymał najbardziej znany polski tarocista Wróżbita Maciej. Stało się coś tak poważnego, czego nawet on nie był w stanie przewidzieć.

wróżbita maciej 2022
Wróżbita Maciej. Fot. archiwum prywatne wróżbity Macieja / FB

Wygląda na to, że to już koniec. Nie zobaczymy więcej w nocnym programie na żywo najbardziej znanego tarocisty – Wróżbity Macieja. W jego życiu wydarzyło się właśnie coś, co było trudne do przewidzenia nawet przez niego.

Wróżbita Maciej stracił pracę. To koniec programu na żywo

Wróżbita Maciej będzie musiał pożegnać się z widzami, którzy późną nocą radzili się u niego w trakcie programu na żywo emitowanego na antenach TVN i TVN7. Po wielu latach dojdzie do rozstania z osobami, które szukały u niego otuchy w kwestii spraw finansowych, miłosnych czy zdrowotnych.

Coś się zaczyna i coś się kończy. Tego, że najbardziej rozchwytywany wróżbita w kraju straci uwielbiany przez miliony widzów program, nie zobaczył w kartach nawet on. Maciej Skrzątek nadal będzie jednak przyjmował zainteresowanych prywatnie i będzie udzielał im swoich porad odpłatnie. Jak tarocista tłumaczy to, co się właśnie stało?

Szanowni Miłośnicy ezoteryki. Jak już pewnie zauważyliście, program „Noc Magii” w telewizji TVN kończy emisję. Jest nam przykro z tego powodu zapewne w równym stopniu, jak i Wam. Mamy jednak dobrą wiadomość! Mimo że program telewizyjny się kończy, my będziemy działać dalej – czytamy w oświadczeniu.

Wróżbita Maciej stracił pracę. To koniec programu na żywo

Okazuje się, że program „Noc Magii” nie zostaje całkowicie zlikwidowany i będzie emitowany, ale tylko przez internet. Właśnie teraz trwają prace nad tym, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik przed nowym rokiem. Nowa odsłona projektu będzie dostępna na internetowej stronie pod adresem nocmagii.pl.

Stawiamy na interakcję z widzami, dlatego szykujemy sporo ciekawych niespodzianek, które jedna po drugiej będą przed Wami odsłaniane. Bądźcie z nami! – czytamy na profilu programu na Facebooku. Aktualnie tarocista ładuje baterie przebywając na Malediwach i kąpiąc się w lazurowej wodzie. Zdjęcia z tej wyprawy można podziwiać na jego Instagramie.

Tak znany i ceniony wróżbita jak Maciej Skrzątek mimo straty programu telewizyjnego nie może narzekać na brak zajęcia. Poza udzielaniem życiowych porad i zaglądaniem w przyszłość zajmuje się też graniem w reklamach. Nie tak dawno było widać go w reklamie banku. Poza tym słuchacze stacji Melo Radio mogą go od czasu do czasu usłyszeć na antenie.

patryk kwiatowski lewica

Coming out kolejnego znanego polityka Lewicy. „Jestem gejem i jestem z tego dumny”

who szczepionki na koronawirusa astra zeneca johnson skuteczność

Przedstawicielka WHO ujawnia prawdę o szczepionkach: „Musicie pozostać czujni”