w ,

Kasia Dziurska – kim jest popularna trenerka fitness? Partner, kariera i dzieci

Kasia Dziurska to osoba, która ma na swoim koncie bardzo pokaźny dorobek sportowy. Jak doszła do takiego sukcesu? Co robi prywatnie trenerka fitness?

kim jest kasia dziurska wiek partner kariera
Fot. Instagram / @kasia.dziurska

Kasia Dziurska to zachwycająca urodą oraz wyjątkową figurą trenerka fitness. Co wiemy na temat życia prywatnego oraz zawodowego tej pięknej kobiety? Czy ma partnera i dzieci? W jakim jest wieku? Oto wszystko, co wiemy o zachwycającej sportsmence.

Kim jest Kasia Dziurska prywatnie? Partner, wiek, dzieci

Kasia Dziurska rodziła się w 19 lutego 1988 roku w Nidzicy. Studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Turystyka i rekreacja. Wybrała sobie aż dwie specjalizacje: instruktor fitness oraz trener personalny. Studia ukończyła z powodzeniem. Obecnie Kasia mieszka w Warszawie.

Partner Kasi Dziurskiej to Emilian Gankowski, popularny trener fitness. Kobieta poznała go na siłowni. Para jest ze sobą związana od 2018 roku. Kasia i Emilian są narzeczeństwem. Mężczyzna poprosił swoją wybrankę o rękę w kwietniu 2019 roku.

– Przyjaciel, który rozumie mnie bez słów, największa i prawdziwa miłość, ogromny motywator i niezastąpione wsparcie, facet o wielkim sercu, sile i mądrości, który sprawił, że moje życie stało się piękniejsze – tak o Emilianie Gankowskim napisała Kasia pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Znana i lubiana gwiazda fitness nie ma dzieci. Jakie plany ma w tej kwestii Kasia Dziurska? Ciąża to pieśń przyszłości, ponieważ kobieta i jej partner poinformowali, że dopiero starają się o dziecko.

Wzrost i waga Kasi Dziurskiej to coś, co mocno intryguje fanów. Pięknie wyrzeźbione i niezwykle wysportowane ciało to przecież jedna z cech rozpoznawczych znanej trenerki. Kasia jest dość niska – jej wzrost to 1,60 cm, a waga około 57 kg.

Kariera zawodowa i sportowa Kasi Dziurskiej

Kasia Dziurska to osoba, która ma na swoim koncie bardzo pokaźny dorobek jeśli chodzi o sport. W jaki sposób udało jej się to wszystko osiągnąć i osiągnąć tak wielkie sukcesy? Za wszystkim stoi ciężka praca.

W okresie studiów kobieta dość intensywnie interesowała się tańcem. Trenowała hip-hop oraz dancehall. Należała również do grupy Cheerleaders Prokom Gdynia i wraz z nią kilkukrotnie występowała na meczach amerykańskiej drużyny NBA. Stało się tak za sprawą zaproszenia Marcina Gortata.

W roku 2010 Kasia miała okazję wziąć udział w teledysku do piosenki „Astropunk” zespołu Blenders. Kariera sportowa Kasi Dziurskiej rozwijała się bardzo prężnie. Dziś piękna i utalentowana trenerka oraz zawodniczka fitness może pochwalić się ponad 15 medalami, które przywiozła z mistrzostw świata, Europy oraz Polski.

Kasia to mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, mistrzyni Europy Bikini Fitness, a także wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Sukcesem, którym może pochwalić się kobieta, jest też zdobycie drugiego miejsca podczas zawodów Arnold Classic Europe w 2017 roku. Jest to konkurs sygnowany przez słynnego aktora i polityka, Arnolda Schwarzeneggera.

Czym poza sportem zajmuje się zawodowo Kasia Dziurska? Książki, które wydała, są kolejnym sukcesem kobiety. „Moje życie z Hashimoto i SIBO” oraz „SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?„, to pozycje, pod którymi podpisuje się z dumą. Jak sama przyznała, nie spodziewała się, że odniosą aż tak duży sukces sprzedażowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Kasia Dziurska miała też dwie przygody związane z programami tanecznymi. W roku 2018 wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami„, a partnerował jej tam Tomasz Barański. W ósmej edycji emitowanego na antenie Polsatu programu para zdobyła bardzo wysokie, bo aż drugie miejsce.

Program „Dance Dance Dance” to druga z telewizyjno-tanecznych przygód Kasi. Kobieta wystąpiła w jego pierwszej odsłonie, a był to rok 2019. Jej zmagania można było podziwiać na antenie TVP 2. Wraz ze swoim partnerem tanecznym, jak i życiowym, Emilianem Gankowskim, Kasia zajęła trzecie miejsce.

Kasia Dziurska. Instagram i inne profile w mediach społecznościowych

Popularna trenerka oraz instruktorka fitness ma swoje konto na Instagramie. Jej profil o nazwie @kasia_dziurska jest niezwykle popularny – obserwuje go już bowiem 442 tysiące osób. Kasia publikuje tam zdjęcia ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego.

Gdzie jeszcze, jeśli chodzi o media społecznościowe, udziela się Dziurska? Facebook to kolejny prowadzony przez nią kanał. Zebrała na nim 162 tysiące fanów. Kobieta ma również konto na YouTube, na którym publikuje filmiki instruktażowe – między innymi ćwiczenia na brzuch, pośladki czy ramiona. Jej profil o nazwie @Kasia.Dziurska obserwuje 17,3 tysiąca osób.

Kasia, wraz ze swoim partnerem, prowadzi również stronę internetową slimprojekt.pl. Para oferuje tam usługi w zakresie kompleksowej opieki dietetyczno-treningowej. Aktualnie Dziurska jest też ambasadorką kilku marek, w tym Cetaphil Polska, Carpatree oraz Olimp Nutrition.

zielona kometa c2022 e3

„Zielona kometa” C2022 E3 ZTF pędzi w kierunku Ziemi. Kiedy zobaczymy ją na niebie?

następca putina

Prezydent nie ma nadziei. Chodzi o Putina i Ukrainę. Padły jednoznaczne słowa