w

Śmierć w Kauflandzie we Włocławku. Przy wejściu do marketu zmarła starsza kobieta

19 stycznia po godzinie 14 na terenie sklepu Kaufland we Włocławku zmarła nagle jedna z klientek. Policja odgrodziła wejście taśmą i zastawiła je radiowozem.

dd włocławek kaufland zgon kobieta policja

W czwartek 19 stycznia w okolicach godziny 14 policja zastawiła radiowozem wejście główne do sklepu Kaufland. Okazało się, że tuż za drzwiami w przedsionku zmarła kobieta. Klientom kazano wchodzić na zakupy innym wejściem.

Kaufland Włocławek. Na terenie sklepu doszło do zgonu kobiety

Tuż przy wejściu do sklepu marki Kaufland w centrum Włocławka zmarła nagle kobieta. Na miejscu pojawiła się policja, która radiowozem i taśmami zagrodziła wejście. Funkcjonariusze kazali klientom wchodzić na zakupy wejściem z drugiej strony budynku. Po drugiej stronie wejścia porządku pilnowały dwie pracownice marketu.

Do placówki nie można było wejść, a policjanci byli mocno powściągliwi, kiedy przechodnie pytali, co się stało. Mimo zdarzenia sklep pozostał otwarty dla klientów.

Z ustaleń mediów wynika, że w Kauflandzie doszło do zgonu kobiety. Jej ciało leżało przez dłuższą chwilę między przejściem w kierunku toalet a bankomatem. Policjanci zabezpieczyli miejsce tragedii do momentu przybycia lekarza.

Kobieta, która zmarła, prawdopodobnie poruszała się o kulach. Nagle zasłabła i upadła na ziemię. Wybrała się na zakupy w towarzystwie dwóch innych kobiet, które stały przy ciele w przedsionku sklepu.

Media potwierdziły informacje pochodzące od świadków zdarzenia, że podejmowane były próby udzielenia pierwszej pomocy, ale bez skutku. Na miejscu pojawił się lekarz, który potwierdził zgon.

patriarcha cyryl wikipedia

Patriarcha Cyryl straszy świat wojną nuklearną. Padły ostre słowa. „Módlmy się do Pana”

ceny prądu 2021 podwyżka cen za energię elektryczną opłata mocowa ile wyniesie co to jest

Jak oszczędzić prąd i gaz w domu? Sześć genialnych sposobów, które podratują domowy budżet