w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Władimir Putin jednak choruje na raka? Sensacyjne ustalenia dziennikarzy śledczych

O tym, że prezydent Rosji jest śmiertelnie chory, pisze się właściwie od początku inwazji tego kraju na Ukrainę. Pojawiły się właśnie nowe informacje na ten temat.

choroba putina
Fot. YouTube / Sky News Australia

Czy Władimir Putin rzeczywiście ma raka, czy są to jedynie plotki? O śmiertelnej chorobie prezydenta Federacji Rosyjskiej media na całym świecie piszą od wielu miesięcy. Teraz dziennikarzom udało się ustalić nowe fakty na ten temat.

Putin umiera na raka? Dziennikarze mają nowe wieści

W mediach znów pojawił się nowe informacje na temat zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina. Dziennikarzom śledczym udało się dotrzeć do sensacyjnych wieści, w tym do dokumentów pochodzących z jednego z rosyjskich szpitali. Chodzi o tzw. zamówienia publiczne i płynące z nich wnioski.

Mediom (Present Time oraz Radio Liberty) udało się dotrzeć do tajnych zamówień, jakie zlecano szpitalowi. Wynika z nich jednoznacznie, że coś jest na rzeczy i że Władimir Putin może być chory na raka. Co ciekawe, opiekę lekarską sprawują nad nim medycy, którzy mogą nie pochodzić z Rosji.

Z rosyjskiego portalu, na którym pojawiają się wszystkie zamówienia publiczne, nagle miały zniknąć wszelkie wpisy dotyczące Centralnego Szpitala Klinicznego, gdzie zwykle trafia dyktator, gdy coś mu dolega. Dziennikarze byli jednak na tyle dociekliwi, że ustalili, co konkretnie zniknęło i jaka była zawartość tych dokumentów.

Lekarze specjaliści zajmujący się onkologią mają po pierwsze nieustannie towarzyszyć Putinowi we wszelkich jego podróżach po kraju. Tak wynika z przeanalizowanych przez media informacji. Najczęściej w jego otoczeniu znajduje się chirurg, który zajmuje się leczeniem raka tarczycy. Drugim lekarzem ma być laryngolog.

Nawet trzynastu lekarzy specjalistów czuwało nad Putinem

Ustalono również, że w towarzystwie Władimira Putina w sumie pojawiało się nawet trzynastu różnych lekarzy specjalistów. Nie do wszystkich informacji udało się dotrzeć, ponieważ znaczna część dokumentacji została usunięta z portalu zamówień publicznych jesienią 2022 roku.

O sprawie w Polsce pierwszy raz doniosła „Wirtualna Polska„. Na portalu czytamy, że ze wspomnianym szpitalem podpisywano szereg umów. Udało się dowiedzieć, że lekarze przebywali między innymi w rezydencjach prezydenckich i domach wypoczynkowych należących do Kremla.

Medycy byli zamawiani również wówczas, gdy Putin przebywał w ośrodku narciarskim w Soczi, ale było to dawno temu. To może świadczyć o tym, że Władimir Putin od dłuższego czasu nie korzysta z tego miejsca.

To nie pierwsze doniesienia dużych i uznanych mediów o potencjalnej chorobie dyktatora z Rosji. W kwietniu 2022 roku dziennikarze „Newsweek Polska” potwierdzili, że Putin przeszedł leczenie raka w ośrodku onkologicznym. Wówczas donoszono, że rak ten był w zaawansowanym stadium.

dzień kota scenariusz przedszkole kiedy jest

Dzień Kota obchodzimy 17 lutego. Jak zapewnić szczęście i zdrowie naszym pupilom?

broń nuklearna ukraina

Niepokojąca decyzja Putina. Okręty z bronią nuklearną wyszły w morze. Norweski wywiad ostrzega