w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje znany artysta disco polo z lat 90. Przez ostatnie lata był osobą bezdomną

W latach 90. był liderem popularnego i uwielbianego zespołu Domino. Ostatnie lata życia spędził w bezdomności i na wózku inwalidzkim. Choroba zabrała mu obie nogi.

Marek Żurobski, bo o nim mowa, był wokalistą popularnych zespołów disco polo w latach 90. – Domino i Mister. Po zakończeniu kariery los okazał się dla niego okrutny. Piosenkarz podupadł na zdrowiu, co spowodowało, że trzeba było amputować jego nogi. Na koniec dopadł go kryzys bezdomności.

Marek Żurobski nie żyje. To lider zespołu Domino

Brak nóg, wózek inwalidzki, a na koniec bezdomność. Los nie oszczędził jednego z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo lat 90. Lider zespołu Domino nie żyje. To on śpiewał takie hity jak „Filmowa miłość„, „Tylko Ty„, „Miałaś 18 lat” czy „Jesteś najpiękniejsza„.

Miał wrócić do Polski ze Stanów Zjednoczonych pod koniec maja tego roku. Niestety nie doczekał podróży. – Z przykrością pragnę zawiadomić, że dzisiaj odszedł mój przyjaciel Marek Żurobski. Był jednym z pierwszych założycieli tego nurtu i grał w zespołach Mister i Domino – czytamy na profilu jego przyjaciela na Facebooku.

„Z przykrością pragnę zawiadomić, że dzisiaj odszedł mój przyjaciel Marek Żurobski. Był jednym z pierwszych założycieli tego nurtu i grał w zespołach Mister i Domino. Zdjęcie zrobione tydzień temu na wspólnym obiedzie. Zawiadamiam wszystkich i proszę o udostępnianie.”

Artysta był osobą bezdomną przez ostatnie 5 lat

Kryzys bezdomności dopadł Marka Żurobskiego 5 lat temu. Od tamtej pory przebywał w schronisku, ale przyjaciele nigdy go nie opuścili. Wpis o śmierci muzyka udostępnili na swoich profilach między innymi Zenon Martyniuk i jego żona. Nie brakuje komentarzy wyrażających smutek i wyrazy współczucia.

Grupa Domino była niezwykle popularna w latach 90. Jej hity nucimy do dziś. Żurobski opuścił jednak ekipę i postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie zajmował się pracą fizyczną. Ta szybko spowodowała kłopoty zdrowotne. Problemy z tętnicami dolnymi spowodowały, że amputowano mu obie nogi.

Krótko potem z powodu braku możliwości podjęcia pracy piosenkarz stracił mieszkanie. Próbował ponownie swoim wokalem zainteresować innych, aby zebrać pieniądze na protezy nóg. Do Polski planował wrócić w połowie tego roku.

tadeusz rydzyk 1% podatku pit apel pomoc lux veritatis radio maryja tv trwam

o. Tadeusz Rydzyk jest zdruzgotany. Jego media wkrótce upadną? „Cienko przędziemy”

Pieniądze banknoty złoty obowiązek zapłaty w gotówce

Kolejny obowiązek. Nie ominie nikogo. Andrzej Duda podpisał ustawę bez zastanowienia