w ,

WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Ting Hiafen ma 17 lat i gigantyczny biust. To prawdopodobnie największe piersi na świecie

Dziewczyna ma zaledwie 17 lat, a już słynie z największego na świecie biustu. Jak sobie z tym radzi? Te zdjęcia pokazują, że nie jest z tego faktu niezadowolona.

ting hiafen największe piersi na świecie
Fot. Instagram

Ting Hiafen ma jedynie 17 lat, ale już ustanowiła rekord świata i chętnie się tym chwali. Ta młodziutka dziewczyna z Chin ma (prawdopodobnie) największe piersi na świecie w swojej kategorii wiekowej.

Ting Hiafen ma największe piersi na świecie? Dziewczyna ma zaledwie 17 lat

Fotografie młodej Ting Hiafen mogą wskazywać, że żyje jej się ciężko mając taką przypadłość. Można wywnioskować, że ma trudności z leżeniem na brzuchu na brzuchu. O bieganiu nie ma nawet mowy. Nosi za to specjalnie dla niej opracowany biustonosz, który w miarę możliwości ułatwia jej codzienne funkcjonowanie.

Można by spytać, czemu dziewczyna z Chin po prostu nie zmniejszy sobie biustu? Wygląda na to, że jest to jej powód do dumy i sama widzi w tym korzyści. Stwierdziła, że po prostu zrobi z nich maszynkę do robienia pieniędzy.

Zgodnie z tym, co przekazują media, każda z piersi 17-latki waży około 10 kilogramów. Niektórzy patrząc na jej fotografie mają wątpliwości, czy nie doszło do ich powiększenia za pomocą implantów.

Oficjalnie takiego zabiegu nie było, ale nigdy nic nie wiadomo. Aż strach pomyśleć, co stanie się za kilkanaście lat, gdy z powodu piersi-gigantów zaczną się problemy z kręgosłupem.

Źródło: Instagram, Facebook

Jasnowidz o ataku nuklearnym na Europę i dacie końca wojny. „To będzie szokujące dla wszystkich…”

ryszard rynkowski youtube piosenki urodziny opole emerytura alkohol

Ryszard Rynkowski ujawnił, ile dostaje emerytury. Seniorom w kraju spadły kapcie