w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Co czeka Andrzeja Dudę w 2023 roku? Jackowski źle mu wróży. „Idziemy w czas mroku”

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz nie ma dobrych informacji dla prezydenta Andrzeja Dudy. Jego wizja nie napawa optymizmem, jeśli chodzi o 2023 rok.

jackowski najnowsze przepowiednie
Fot. Andrzej Duda (Facebook); YouTube

Kolejny już raz najbardziej znany w Polsce jasnowidz – Krzysztof Jackowski – rozmawiał z dziennikarzami „Super Expressu”. Tematem dyskusji była między innymi przyszłość urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy i tego, co czeka głowę państwa w 2023 roku.

Co czeka Dudę w 2023 roku? Jasnowidz mówi wprost

Krzysztof Jackowski zdradził dziennikarzom popularnej gazety, co w tym roku może czekać Andrzeja Dudę i jakie będą wyzwania, z którymi będzie musiał się zmierzyć najważniejszy człowiek w kraju. Zbyt dobrych informacji wizjoner w tym temacie nie ma.

Kto by nie chciał wiedzieć, co wydarzy się w kolejnych miesiącach? Jackowski postanowił przez chwilę wykonać wizję dotyczącą urzędującego prezydenta. Chciał przekonać się, co takiego może go spotkać w tym roku, który będzie rokiem dość istotnym dla Polaków, wręcz przełomowym. Niestety wizjoner z Człuchowa nic dobrego nie zobaczył.

To będzie wyjątkowy rok dla prezydenta Andrzeja Dudy. Bo i czas w naszym kraju będzie wyjątkowy. Ale nie dobry – skwitował krótko jasnowidz Jackowski. I już w tym momencie dziennikarze i on sam byli przekonani, że nadchodzi trudny czas dla najważniejszego lokatora Pałacu Prezydenckiego.

„Rykoszetem ucierpimy dość sporo”

Idziemy w czas mroku. (…) Uważam, że 2023 rok jest bardzo niebezpieczny dla świata i dla Polski. Nawet, daj Boże, nie będzie w naszym kraju tej wojny to i tak rykoszetem ucierpimy dość sporo – powiedział wizjoner z Człuchowa. Tym samym odarł nas ze złudzeń, że wojna na Ukrainie szybko przestanie mieć wpływ na realia naszego życia.

Zdaniem Jackowskiego Polska i Polacy muszą cieszyć się, że jeszcze jakoś wszystko się układa mimo wielu niepowodzeń. Jego zdaniem za rok każdy ten czas będzie wspominał mimo wszystko jako dobry, bo z każdym miesiącem zacznie się mocno pogarszać. Miejmy nadzieję, że tym razem jasnowidz się pomyli.

Kilka tygodni temu jasnowidz również podtrzymał swoją wizję sprzed roku, że obecny rząd nie dotrwa do końca kadencji.

dezinformacja rosyjska sykulski

Prorosyjska propaganda w sieci. Trwa wojna informacyjna. Na to trzeba uważać

pobór do wojska 2023 jakie roczniki

Wróci obowiązkowa służba wojskowa? Terlecki: „Trzeba będzie podejmować trudne decyzje”