w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jasnowidz Jackowski UJAWNIŁ, KTO WYGRA WYBORY prezydenckie! Idzie zmiana?

Krzysztof Jackowski podał wyniki wyborów prezydenckich. Kto jego zdaniem wygra wybory prezydenckie? Czy jego słowa się sprawdzą?

jasnowidz jackowski kto wygra wybory prezydenckie 2020 duda trzaskowski
Fot. YouTube

Jasnowidz Jackowski zajmuje się nie tylko szukaniem zaginionych osób, często też porusza tematy polityczne. Właśnie pojawiła się nowa przepowiednia. Krzysztof Jackowski podał wyniki wyborów prezydenckich. Czy jego słowa się sprawdzą?

Jasnowidz Jackowski – kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Jasnowidz Jackowski ostatnio bardzo często porusza tematy polityczne, w tym wyborów prezydenckich. Leży mu na sercu mocno sytuacja w naszym kraju.

Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej – stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

O swoich wizjach i przeczuciach opowiedział widzom kanału na YouTube, który Krzysztof Jackowski osobiście prowadzi. Jasnowidz jasno zadeklarował, że widzi, jak kształtują się wyniki wyborów prezydenckich. Na prowadzenie wysunie się jeden kandydat i to on będzie miał największe szanse na wygranie tej batalii o przyszłość Polski.

–  Jeśli Koalicja Obywatelska jest wrogiem Prawa i Sprawiedliwości, to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi… – opisał aktualną sytuację polityczną Krzysztof Jackowski.

Co przewidział Jackowski? Krzysztof Jackowski ostatnie przepowiednie i wyniki wyborów 2020. Jasnowidz wybory

Jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy – zadeklarował jednoznacznie jasnowidz z Człuchowa.

Trzeci będzie Hołownia. Kosiniak-Kamysz i pan Bosak. Marny wynik dostanie pan Biedroń – tak to mi się kojarzy. Zwróćcie uwagę na to, co powiedziałem. PiS moim zdaniem nie doczeka następnych wyborów, a jeżeli tak się stanie, to zostanie z jakichś powodów powołany tymczasowy rząd z mackami spoza naszego kraju – zakończył wizję jasnowidz.

Źródło: Jasnowidz Jackowski YouTube Official

waloryzacja rent i emerytur 2021 gospodarka epidemia koronawirus bezrobocie

Waloryzacja rent i emerytur w 2021. Niepokojące prognozy dla seniorów

minister zdrowia aresztowany boliwia koronawirus respiratory

Minister zdrowia aresztowany! Efekt afery związanej z walką z epidemią