w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Książę Harry ujawnił, co Elżbieta II usłyszała od niego przed śmiercią. Padło smutne zdanie

Już niebawem na rynku pokaże się autobiografia, w której Harry ujawnia wiele nieprzyjemnych dla rodziny królewskiej faktów. Wyznał też, co powiedział babci, gdy ta leżała na łożu śmierci.

książę harry książka
Fot. YouTube / US News

Książę Harry już niebawem wyda książkę „Spare”, której członkowie rodziny królewskiej raczej nie chcą czytać (choć pewnie będą musieli). Ta wzbudzająca silne emocje jeszcze przed premierą autobiografia księcia wbija szpilę w pałac. Można w niej wyczytać też wiele mniej intrygujących ciekawostek.

Autobiografia Księcia Harrego. Ostatnie słowa wnuczka do Elżbiety II

Już 10 stycznia do księgarni na całym świecie trafi długo wyczekiwana i powodująca w rodzinie królewskiej ciarki autobiografia księcia Harry’ego. To chyba najbardziej kontrowersyjna pozycja wydawnicza w ostatnich latach, która mocno uderzy w rodzinę królewską. Król Karol jest już teraz mocno zaniepokojony tym, z czym przyjdzie mu się zmierzyć

W książce też, której niezbyt obszerne fragmenty wydawca dozuje przed premierą podnosząc napięcie, znajdziemy też wiele smutnych informacji. Harry ujawnił w niej, co powiedział leżącej na łożu śmierci babci i królowej Elżbiecie II. Ta zmarła we wrześniu 2022 roku.

Mam nadzieję, że będziesz szczęśliwa i spotkasz się z dziadkiem – wyznał Harry prosto w ucho swojej babci. Ta mocno przeżyła śmierci swojego męża Filipa (zmarł zaledwie rok przed nią) i odbiło się to mocno na jej kondycji.

Książę Harry. „Spare” to najmocniejszy cios w rodzinę królewską od lat

Książę Harry miał też zdążyć powiedzieć swojej babci, że podziwia jej aktywność i intensywne „wypełnianie obowiązków do samego końca„. Warto w tym momencie wspomnieć, że zaledwie kilka tygodni przed załamaniem się jej stanu zdrowia uczestniczyła w Platynowym Jubileuszu 70-lecia panowania.

Z książki wynika jednak, że babcia i królowa nie usłyszała tych słów. Można wywnioskować, że Harry nie zdążył dotrzeć na miejsce przed jej zgonem. Również medialne przekazy dowodzą, że wiele osób z rodziny królewskiej pojawiło się przy łożu śmierci jak Elżbieta II już nie żyła. Również on miał dostać tę informację z mediów, a nie od członków rodziny, co jest znamienne.

Książę Harry w swojej książce bez wątpienia rozprawi się z przeszłością. Znajdziemy tam wiele bolesnych historii i faktów, z którymi przyjdzie zmierzyć się i tak pogrążonym w bałaganie po odejściu Elżbiety II Pałacu Buckingham. Mamy się dowiedzieć więcej też o tym, co poróżniło braci Harrego i Williama.

Harry i Meghan Markle w 2020 roku zdecydowali się pożegnać z pałacem. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wychowują dwójkę dzieci. Nawet zgon królowej nie był w stanie na dłużej zażegnać sporów.

wolski o wojnie zychowicz

Jarosław Wolski o ataku Rosji na Polskę. Nie ma złudzeń. „Ja bym się zaczął troszkę bać”

zielony ład kosmetyki konserwanty

Z półek drogerii zniknie nawet 80% kosmetyków? „To będzie bardzo bolesne dla konsumentów”