w

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Golden siedział pod sklepem z zawieszoną kartką. Ludzie podchodzili i nie kryli zaskoczenia

Często słyszymy o zadziwiających historiach zwierząt. Czasem staramy się też o nich pisać. Ta historia dotyczy dramatu, a konkretnie porzuconego psa.

samotny pies porzucony pod sklepem
Fot. WTAJ

Samotny pies pod sklepem. Porzucony? Niekoniecznie. Często słyszymy o zadziwiających historiach zwierząt. Czasem staramy się też o nich pisać. Ta historia dotyczy dramatu, a konkretnie porzuconego psa. Właściciel pozostawił czworonoga pod sklepem z przywieszoną kartką. Co na niej było?

Historia jakich wiele? Nie tym razem

Historia jak zwykle… ktoś po prostu porzucił swojego psa? Tym razem było nieco inaczej. Ten piesek rasy golden retriever siedział pod jednym ze sklepów z zawieszoną na szyi dużą kartką, czym wzbudził ogromne zainteresowanie.

Wszystko miało miejsce w południowej Pensylwanii (USA). Ludzie wchodzili i wychodzili ze sklepu, mijając pięknego goldena z kartą przyczepioną do szyi. Wszyscy przechodnie i klienci sklepu myśleli, że to po prostu kolejny przypadek psa porzuconego przez znudzonych nim właścicieli. Okazało się jednak, że nic bardziej mylnego!

Samotny pies i tajemnicza informacja na szyi

Jeśli ktoś podszedł bliżej do pieska, mógł bez problemu odczytać wiadomość. Okazało się, że pies ma już kochający dom i miłującą go rodzinę, która – jak widać – bardzo się o niego troszczy.

Tata powiedział, że mam poczekać. Więc siedzę i czekam – brzmiała tajemnicza informacja na kartce. Pies po prostu siedział tak i czekał na powrót właściciela. W tym czasie przechodnie zaciekawieni wiadomością na kartce podchodzili, głaskali go i dotrzymywali mu towarzystwa.

Każdy chciał zabrać go ze sobą do domu. Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ zaledwie cztery tygodnie temu nikt się nim nie interesował – powiedział reporterom stacji WTAJ Steve, właściciel psa.

Jak widać psy należą do mądrych stworzeń i każdego dnia człowiekowi udowadniają to na różne sposoby. Kochajmy więc zwierzęta, bo są swoją mądrość i wierność są tego warte jak nikt inny.

kto nie może jeść sera żółtego

Tego sera lepiej teraz unikać. Mężczyzna po spożyciu zmarł, dwie osoby zachorowały

zelenski rakieta polska

Sensacyjne wieści z Ukrainy. Zbliża się koniec wojny? „To może być ostatni rozdział”