w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Nie żyje znany polski aktor. Grał w „Barwach szczęścia”, „Złotopolskich” i „Magdzie M.”

Nie żyje legendarny polski aktor, którego większość kojarzy z seriali takich jak „Barwy szczęścia” i „Złotopolscy. Artysta przeżył 94 lata.

eligiusz grabowski nie żyje

Znaliśmy go z serialowych produkcji takich jak „Barwy szczęścia” czy „Magda M.”, ale widywaliśmy go również na deskach Teatru Kwadrat. Profil „Dzień Dobry TVN” na Facebooku poinformował o śmierci 94-letniego aktora.

Edmund Karwański nie żyje

Bardzo zła wiadomość dotarła do fanów seriali. 23 kwietnia na profilu programu „Dzień dobry TVN” zamieszczono informację o śmierci aktora znanego z popularnych seriali. Artysta przeżył 94 lata. – Dotarła do nas bardzo przykra informacja. Jeden z aktorów serialu „Magda M.” nie żyje – napisano w komunikacie.

Nie tylko z tego filmu kojarzymy artystę. Pojawiał się on również na planie takich seriali jak „Złotopolscy” i „Barwy szczęścia„. Aktor został za swoje zasługi dla polskiej kultury odznaczony Brązowym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju„, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, czy Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis„.

Drodzy Widzowie i Przyjaciele Teatru Kwadrat, z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że minionej nocy odszedł od nas zasłużony i wybitny aktor filmowy i teatralny, i wieloletni (1986 – 2010) Dyrektor Teatru Kwadrat, Edmund Karwański – czytamy we wpisie na Facebooku.

Te bez mała ćwierć wieku pod Twoim kierownictwem, było dla naszego całego zespołu czasem ważnym, pełnym wyzwań, sukcesów, i ogromnej dumy i radości z wykonywanej pracy. Dziękujemy za te wszystkie wspólne lata, za to, że pod Twoim kierownictwem nasz Teatr nie tylko utrzymał, ale i zwiększył swoją renomę i popularność. Praca pod Twoim przewodnictwem była dla całego naszego zespołu ogromną przyjemnością i zaszczytem – napisało kierownictwo teatru.

zelenski rakieta polska

Sensacyjne wieści z Ukrainy. Zbliża się koniec wojny? „To może być ostatni rozdział”

krym pożar

Ogromna eksplozja na Krymie. Ukraina niszczy logistykę rosyjskiej armii. „To część przygotowań do…”