w , ,

Nie żyje Tina Turner. Królowa muzyki zmarła w wieku 83 lat po długiej chorobie

O śmierci wielkiej wokalistki poinformowala agencja Reutera powołując się na amerykańskie media.

Tina Turner nie żyje. Legendarna piosenkarka zmarła w wieku 83 lat po długiej chorobie odeszła. W ostatnich dniach życia przebywała w Küsnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii.

Tina Turner nie żyje

Urodzona w 1939 roku wokalistka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych gwiazd na świecie. Tina Turner to w rzeczywistości Anna Mae Bullock urodzona 26 listopada 1939 r. w Stanach Zjednoczonych. Największą popularność zyskała w latach 80.

Odpowiada za takie hity jak „Private Dancer„, „What’s love got to do with” czy „The Best” i „We Don’t Need Another Hero„. O śmierci wokalistki poinformowala agencja Reutera cytując amerykańskie media. Piosenkarka zmarła po długiej chorobie.

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Tiny Turner. Swoją muzyką i bezgraniczną pasją do życia oczarowała miliony fanów na całym świecie i zainspirowała gwiazdy jutra. Dziś żegnamy drogą przyjaciółkę, która pozostawia nam swoje największe dzieło: swoją muzykę. Jej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Tina, będzie nam Ciebie bardzo brakować – przekazano w mediach społecznościowych Tiny Turner.

Gwiazda w lipcu 2013 wzięła ślub, a krótko potem doznała udaru mózgu. Wykryto u niej również raka jelita grubego oraz niewydolność nerek. Turner była laureatką aż 70 nagród muzycznych, wśród których było osiem statuetek Grammy. Artystka sprzedała również ponad 200 mln płyt na całym świecie.

Na swoim koncie ma duety z wielkimi gwiazdami, wśród których wymienić można Stinga, Briana Adamsa, The Rolling Stones i Phila Collinsa.

kwaśniewska emerytura

Taką emeryturę dostaje Jolanta Kwaśniewska. W tę kwotę aż trudno uwierzyć

city break paryż

City Break w Paryżu – czy warto? Niezapomniane wrażenia w krótkim czasie