w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Putin zostanie wywieziony z Kremla? „Jest szczurem, który znalazł się w potrzasku”

Rosja bez wątpienia nie przestanie istnieć, gdy Putin odejdzie. Nie wiadomo też, co jest prawdą jeśli chodzi o stan jego zdrowia. Ale to nie koniec tajemnic.

putin grozi polsce wojną
Fot. YouTube

Jeśli Władimir Putin rzeczywiście jest śmiertelnie chory, to fotel prezydenta Rosji zwolni się tak czy inaczej. Ale coraz głośniej mówi się o zamachu na Kremlu. Szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy Ołeksij Daniłow na łamach portalu onet.pl ujawnił największą z tajemnic prezydenta Rosji.

Putin zostanie pojmany? Daniłow o czterech grupach, które mogą na niego zapolować

Jest wysoce prawdopodobne, że na Kremlu dojdzie do krwawego zamachu na Władimira Putina. Prezydent Federacji Rosyjskiej może zostać pojmany i wywieziony z kraju. Pytanie brzmi – kto przyjdzie na jego miejsce i czy nie będzie to człowiek jeszcze bardziej groźny i bezwzględny?

Wszyscy zastanawiają się, na co choruje Putin i ile czasu mu zostało. Może się jednak okazać, że mając dostęp do dobrych lekarzy, dyktator z Kremla będzie rządził jeszcze długo. Jak wyznał w rozmowie z Onetem Szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy Ołeksij Daniłow, nadal prawdopodobne jest zakończenie wojny na Ukrainie w 2023 roku.

Jego zdaniem otoczenie Putina na Kremlu już ma tę świadomość, że wojna jest mimo wszystko przegrana i że żadne groźby rzucane przez różnych polityków w stronę Zachodu nie działają. To na Putina zrzucona zostanie ostatecznie cała wina za tę historyczną porażkę i będzie on musiał ponieść konsekwencje tego, że jego kraj gospodarczo cofnie się o dziesięciolecia.

Ci, którzy oglądają rosyjską telewizję, jeszcze sobie tego nie uświadomili. Ale liczba takich osób z każdym dniem maleje – powiedział Onetowi Daniłow.

„W Rosji rozpocznie się walka o władzę”. Przejmie ją mafia?

Daniłow jest zdania, że można zacząć odliczać czas do wielkiego przewrotu, który dokona się w Rosji za sprawą tej porażki. Na zgliszczach pojawi się ktoś nowy, kto przejmie władzę w wyniku ludowego powstania. Są już pierwsze sygnały, że pewne organizacje o mafijnym sposobie działania szykują się do bitowy o stołki.

Szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy jest przekonany, że całkowita porażka na Ukrainie sprawi, że Rosja po prostu zacznie się rozpadać na naszych oczach, a Putina czeka bolesny upadek. Na mapie ponownie pojawią się różne republiki jak w przypadku upadku ZSRR.

Kiedy wewnętrzny krąg Putina zrozumie, że przegrana jest nieunikniona, w Rosji rozpocznie się walka o władzę. (…) Jest tylko kwestią czasu, kiedy w centrum Moskwy pojawią się transportery opancerzone pewnych grup, które obecnie działają w Rosji – zapowiedział ukraiński polityk.

On nadal marzy o zdobyciu Ukrainy. (…) Żyje tymi marzeniami. I podoba mu się to. W tych wizjach jest silnym mężczyzną, maczo. Ale w rzeczywistości jest szczurem, który znalazł się w potrzasku. (Onet.pl)

Ukrainiec ma też pewne sygnały, że Putin jest okłamywany jeśli chodzi o prawdziwą sytuację na Ukrainie i nadal ciągnie ten konflikt, bo wierzy, że wygrana jest w zasięgu ręki. Ma też prawie wcale nie spotykać się z ludźmi. Część nagrań przedstawiających go w tłumie to – zdaniem Daniłowa – sfabrykowane przy pomocy sztucznej inteligencji materiały.

rachunek za prąd 2022

Andrzej Duda dostał nowy rachunek za prąd. Złapał się za głowę, gdy zobaczył kwotę

Nie żyje Tina Turner. Królowa muzyki zmarła w wieku 83 lat po długiej chorobie