w

Nie żyje znana posłanka PiS ze Szczecina. Była matką innego posła tej partii

Zmarła szczecińska polityk i lekarka, a także posłanka na Sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w latach od 2005 do 2011. Miała 80 lat.

Nie żyje pochodząca ze Szczecina była posłanka PiS, lekarka, a także była radna miejska Szczecina. Miała 80 lat. Do Sejmu dostała się kandydując z list Prawa i Sprawiedliwości. Prywatnie była matką posła PiS Artura Szałabawki.

Mirosława Masłowska nie żyje. To była posłanka PiS

W wieku 80 lat zmarła wieloletnia posłanka Prawa i Sprawiedliwości Mirosława Masłowska. W trakcie całej politycznej kariery była mocno zaangażowana w sprawy Szczecina. Przez cztery kadencje z rzędu była radną. W 2002 roku kandydowała w wyborach na prezydenta tego miasta. Z zawodu była chirurgiem.

W wyborach parlamentarnych reprezentowała Pomorze Zachodnie w sumie przez dwie kadencje. W 1993 wstąpiła do Porozumienia Centrum, a po likwidacji ugrupowania stała się politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Jej synem jest były poseł PiS Artur Szałabawka.

Masłowska ma na swoim koncie wiele odznaczeń państwowych, w tym Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Po ukończeniu Pomorskiej Akademii Medycznej pracowała jako chirurg, a następnie jako inspektor sanitarny.

oddawanie krwi ile wolnego 2023

Rząd ma złą wiadomość dla części Polaków. Popularna ulga będzie zlikwidowana

moskwa drony atak

Zmasowany atak ukraińskich dronów na Moskwę. Jeden z nich spadł w pobliżu willi Putina