w ,

Nie żyje aktor znany z popularnego serialu „Breaking Bad”. Miał 52 lata

W wieku 52 lat zmarł amerykański aktor znany między innymi z serialu „Breaking Bad”. Wcielał się w nim w rolę managera pralni, w której znajdowała się wytwórnia narkotyków.

Fot. Freepik

Informacja o śmierci aktora (do której doszło 1 czerwca br.) dotarła do nas dopiero teraz. Przyczyną zgonu 52-letniego aktora znanego z serialu „Breaking Bad” był atak serca. W produkcji grał rolę Dennisa Markowskiego – managera pralni.

Mike Batayeh nie żyje. Aktor miał 52 lata.

Wszyscy, którzy go kochali, będą niezwykle tęsknić za nim i jego niesamowitą umiejętnością dzielenia się śmiechem i radością – czytamy w oficjalnym oświadczeniu rodziny zmarłego w wyniku ataku serca aktora. Rola Dennisa Markowskiego w popularnym serialu pt. „Breaking Bad” była jego najbardziej znaną.

Mike Batayeh był aktorem głownie serialowym. W 1998 roku zadebiutował w mało znanym sitcomie, ale wkrótce pojawił się na planach takich produkcji jak „Power Rangers Lost Galaxy„, „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze” czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami„.

Batayeh dorabiał też jako komik i stand-up’er. Występował dla publiczności w Nowym Jorku i Los Angeles oraz poza granicami Stanów Zjednoczonych.

sadowa Elbląg skoczek spadochronowy nie żyje

Elbląg. Skoczek spadochronowy uderzył w ziemię. Reanimacja nie pomogła

PILNE. Kaczynski nie żyje. Doniesienia potwierdza agencja AP