w

Kim jest Julia Bednarek? Wiek, wzrost, życie prywatne i zawodowe żony Jana Bednarka

Czym zajmuje się na co dzień piękna Julia? Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie oraz znakomitej sylwetce kobieta robi karierę w fotomodelingu.

julia bednarek nowak instagram wiek wzrost
Fot. Instagram / @juuulencja

Julia Bednarek, niegdyś rozpoznawana jako Julia Nowak, to żona reprezentanta Polski w piłce nożnej Jana Bednarka. Kim jest piękna partnerka życiowa znanego piłkarza? Co robi w życiu prywatnym, a czym zajmuje się zawodowo? W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na temat tej uroczej kobiety.

Julia Bednarek. Życie prywatne i zawodowe

Julia Bednarek urodziła się 4 kwietnia 1997 roku w Częstochowie. W chwili obecnej nie mieszka jednak w Polsce. Wraz ze swoim mężem, znanym piłkarzem, który związany jest z klubem Aston Villa, osiadła w Wielkiej Brytanii.

Czym zajmuje się na co dzień piękna Julia? Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie oraz znakomitej sylwetce kobieta robi karierę w fotomodelingu. Już dziś żona piłkarza może poszczycić się udziałem w wielu sesjach zdjęciowych. Jak można zaobserwować popularność kobiety z dnia na dzień rośnie, a jej kariera nabiera rozpędu.

Nic dziwnego – z tak idealną sylwetką można zawładnąć fotomodelingowym światem. Jakie wymiary ma Julia Bednarek? Wzrost kobiety to 160 cm, objętość w biuście 86 cm, jej talia ma jedynie 64 cm, zaś biodra 80 cm. Te dane pochodzą ze strony maxmodels.pl, na której profil Julii cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Poza karierą fotomodelki dziewczyna projektuje również biżuterię oraz zajmuje się grafiką komputerową, jest też influencerką w mediach społecznościowych. Jej wielkim marzeniem jest bycie protetykiem. Podobno podjęła już w tym kierunku pierwsze kroki, składając stosowne dokumenty na zaoczne studia. Za cele obrała sobie dwie uczelnie – warszawską oraz krakowską.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Bednarek (@juuulencja)

Julia Nowak i Jan Bednarek – jak się poznali, od kiedy są razem i czy mają dzieci?

Julia i Jan poznali się poprzez Instagram, o czym kobieta wspominała w jednym z wywiadów. To piłkarz zainicjował kontakt, pisząc do dziewczyny wiadomość. Musiał się jednak trochę postarać, ponieważ Julia nie od razu odpowiedziała na jego zaczepki.

W końcu, zachęcona staraniami chłopaka, zgodziła się przyjąć od niego zaproszenie na mecz Polska – Kazachstan. Ich pierwsza randka była krótka i nieco nietypowa – trwała bowiem tylko 20 minut, a podczas spotkania dziewczyna zdążyła poznać również rodziców piłkarza!

Julia i Jan są ze sobą od wielu już lat (najprawdopodobniej od 2017 roku). W lipcu 2020 roku para zaręczyła się na greckiej wyspie Mykonos, zaś w sierpniu 2021 roku urodziła im się córka, której dali na imię Lilly. Dziewczynka przyszła na świat w Poznaniu. W czerwcu roku 2022 Julia i Jan stanęli przed ołtarzem i powiedzieli sobie sakramentalne „tak„.

Julia Bednarek. Instagram i inne media społecznościowe

Żona znanego piłkarza reprezentacji Polski Jana Bednarka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie o nazwie @juuulencja obserwuje już 126 tysięcy osób. Na jej profilu można znaleźć fotografie z sesji, ale również selfie czy prywatne zdjęcia z rodziną.

Oprócz Instagrama, kobieta ma także swój publiczny profil na Facebooku. Istnieje on tam pod nazwą „Julia Nowak photomodel„, a obserwuje go 1,6 tysięcy użytkowników. Niestety profil ten od dawna nie jest już aktualizowany. Ostatni post został bowiem opublikowany w sierpniu 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Bednarek (@juuulencja)

Nie żyje Przemysław Niedźwiedzki. O jego nagłej śmierci poinformowali koledzy z radia

Nie żyje członek zespołu „Bajm”. Miał 69 lat. „Zawsze zostaniesz w naszej pamięci”