w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Katarzyna Dowbor pogrążona w rozpaczy. Druzgocące wieści. „Moje serce pękło!”

11 czerwca zwolniona niedawno z Polsatu gwiazda otrzymała kolejną fatalną wiadomość. Po 9 latach wspólnego życia straciła swojego ukochanego przyjaciela.

katarzyna dowbor psy
Fot. YouTube / W MOIM STYLU Magda Mołek (screen)

Prezenterka telewizyjna i dziennikarka, o której w ostatnich tygodniach jest najgłośniej, czyli Katarzyna Dowbor, otrzymała kolejną druzgocącą wiadomość. Nie dość, że zwolniono ją z pracy (straciła program „Nasz nowy dom”), teraz przyszło jej się zmierzyć ze śmiercią przyjaciela.

Katarzyna Dowbor straciła przyjaciela. Mieszkali razem przez ostatnie 9 lat

Nie żyje ukochany przyjaciel i towarzysz wspólnej życiowej drogi Katarzyny Dowbor. Nie dość, że gwiazda telewizyjna straciła pracę w Polsacie, musi teraz się zmierzyć z kolejnym smutkiem. Po tym, jak podzieliła się smutną wiadomością z fanami na swoim Facebooku, ci natychmiast zaczęli pisać słowa otuchy i okazują wsparcie w tej trudnej chwili.

W ostatnią niedzielę 11 czerwca Dowbor poinformowała, że opuścił ją jej przyjaciel. Mieszkali pod jednym dachem ostatnie 9 lat. Nikt nie jest w stanie zrozumieć bólu, jaki odczuwa teraz prezenterka, z wyjątkiem tych osób, dla których czworonogi są pasją i całym życiem. Tak też było w przypadku Dowbor.

Dziennikarka oficjalnie postanowiła pożegnać się ze swoim psem Beniem. Wrzuciła – poza notką – kilka zdjęć, na których widać dziennikarkę w towarzystwie ukochanego zwierzaka. – Odszedł Benio!!! Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie, a najbardziej ludzi – napisała na Facebooku Dowbor.

„Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię”

Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty. ❤️ Benialku! Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię. Te 9 lat tak szybko minęło!!! Moje serce pękło!!! 💔😭 Mam tylko nadzieję, że za tym tęczowym mostem będziesz równie szczęśliwy jak z nami – czytamy na profilu gwiazdy.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z kondolencjami i słowami wsparcia. – Najtrudniejszą rzeczą w posiadaniu psa jest jego pożegnanie, bo odchodzi za tęczowy most, współczuję Pani Kasiu – napisała jedna z internautek. W sumie fani byłej prowadzącej „Nasz nowy dom” napisali pod informacją o śmierci Benia ponad 1,5 tys. komentarzy.

Silvio Berlusconi nie żyje. Były premier Włoch miał 86 lat

Nie żyje Przemysław Niedźwiedzki. O jego nagłej śmierci poinformowali koledzy z radia