w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

„Nasz nowy dom”. Wiemy, kto płaci za remonty mieszkań! To było do przewidzenia

Widzowie popularnego reality show od lat zadają sobie pytanie – kto finansuje remonty w programie „Nasz nowy dom”. Dziś można uznać, że sprawa się wyjaśniła.

nasz nowy dom kto finansuje
Fot. YouTube / Magazyn VIVA (screen z rozmowy z Katarzyną Dowbor)

Katarzyna Dowbor od września 2013 roku zmienia życie rodzinom w całej Polsce. Remontuje im domy i mieszkania, ponieważ są w takim stanie, że aż trudno sobie wyobrazić, że można tak egzystować. Polacy jednak zastanawiają się, kto za te remonty właściwie płaci.

„Nasz nowy dom”. Kto płaci za remont lokali?

Pieniądze lubią ciszę” – mówi znane przysłowie. Tak też było w tym przypadku, bo prowadząca od 2013 roku programu „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor właściwie nigdy tego tematu nie poruszała publicznie. Wszyscy oglądamy odcinek za odcinkiem, ale część widzów zadaje sobie pytanie – kto za to wszystko płaci?

Program od początku poruszał i wzbudzał wielokrotnie łzy i smutek. Dzięki niemu było widać, w jakich warunkach żyją w Polsce często wielodzietne rodziny. W każdym odcinku domy lub mieszkania w całości zostają odnowione przez niewielką grupę budowlańców. Wszystko trwa zaledwie kilka dni, ale te kilka dni odmieniają życie mieszkańców o 180 stopni.

Jak wiadomo, na czas remontu rodzina opuszcza miejsce zamieszkania i relaksuje się w hotelach w oczekiwaniu na nowe życie. Za całe zamieszanie odpowiadają oczywiście nie tylko budowlańcy, ale i architekci. To dwie panie (Marta Kołdej i Martyna Kupczyk) oraz dwóch panów (Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk).

Choć program emitowany jest na antenie Polsatu od lat, to dziś wiemy już niemal na 100 procent, kto wykłada pieniądze na remonty, które bez wątpienia są kosztowne, szczególnie w dobie wysokiej inflacji, gdy rosną mocno ceny materiałów budowlanych). Zdarzały się bowiem sytuacje, gdy widzowie zarzucali twórcom programu, że część środków wykładają rodziny.

Kto finansuje remonty w „Nasz nowy dom”? To było oczywiste

Katarzyna Dowbor jako prowadząca odparła wszelkie zarzuty tego typu i ujawniła, że żadna rodzina nie wyłożyła z własnej kieszeni nawet 10 groszy. Nie powiedziała jednak wtedy wprost, kto finansuje tak daleko idącą metamorfozę lokali. Teraz jednak cała prawda na ten temat została chyba ujawniona.

Jak czytamy na portalu mpress.pl, głos w tej sprawie zabrała znana polska YouTube’rka Klaudia Cloudy, która kiedyś odbywała staż w jednej z komercyjnych dużych stacji telewizyjnych. Dzięki temu dowiedziała się o wielu ciekawych rzeczach, które nie są raczej przeznaczone dla każdego. Wiadomo przecież, że najciekawsze jest to, co za kulisami.

Klaudia Cloudy co prawda przyznała, że nie było jej dane przy tak dużym programie pracować, ale jej zdaniem źródło dużych pieniędzy wyłożonych na remonty jest dość łatwe do ustalenia.

Po pierwsze widzowie na pewno zauważyli pierwszy trop, który prowadzi do marketu budowlanego Mrówka. Marka ta pojawia się w każdym odcinku, bo to tam ekipa budowlańców robi niezbędne do metamorfozy produkty.

Domyślam się, skąd oni mają taki hajs. Przy programach typu 'metamorfozy domów, mieszkań, wnętrz’ dużymi sponsorami bywają producenci okien, drzwi, dachówek i tak dalej – ujawniła YouTube’rka cytowana przez portal.

Widzom poleciła dokładne śledzenie ruchu kamer, bo często w kadrze pojawia się nazwa lub symbol producenta, a nawet całych sklepów. Takie obrazki często są też komentowane przez budowlańców czy prowadzącą, która nawiązuje do jakości.

kiedy koniec wojny na ukrainie

Rzecznik Kremla o dacie zakończenia wojny na Ukrainie. Postawił sprawę jasno

Nie żyje znany polski siatkarz. Miał tylko 30 lat. Jego ciało wyłowiono z rzeki