w , ,

Dowbor zdradziła, czemu usunięto ją z Polsatu. „Między słowami usłyszałam, że…”

Wszystko wyszło na jaw. Katarzyna Dowbor ujawniła publicznie, jakie były powody usunięcia jej z programu „Nasz nowy dom”. Są zaskakujące.

dowbor zwolniona
Katarzyna Dowbor nie poprowadzi programu "Nasz nowy dom". Została zwolniona. Fot.: POLSAT

Katarzyna Dowbor jest uwielbiana przez setki tysięcy osób w kraju. Większość nie wyobraża sobie nadal tego, że nie poprowadzi ona już popularnego programu pt. „Nasz nowy dom”. Gwiazda udzieliła właśnie wywiadu, w którym ujawniła prawdziwe powody, dla których zwolniono ją ze stacji.

Dowbor ujawnia, co usłyszała na odchodne. To dlatego zniknęła z Polsatu

Dowbor nie poprowadzi już programu „Nasz nowy dom„. Zastąpi ją znana z serialu „Ranczo” Elżbieta Romanowska. Decyzja ta spotkała się z falą oburzenia ze strony fanów dotychczasowej prowadzącej, a i ona sama nie kryła wielkiego zaskoczenia tym faktem.

Jak ujawniła celebrytka w rozmowie z dziennikarzami „Expressu Wieczornego„, odbyła ona rozmowę w cztery oczy z Edwardem Miszczakiem. To on powiedział jej wprost, co było prawdziwym powodem usunięcia Dowbor nie tylko od programu, ale w ogóle ze stacji. Co takiego się stało?

Ulubienica widzów nie kryła swojego zaskoczenia. Usłyszała na odchodne, że powodem były badania, które miały wykazać, że oglądalność i popularność programu spadają. Zdaniem Dowbor pokazały one jednak coś odmiennego.

Okazało się, że program miał ponad 45 tys. widzów więcej w tym samym sezonie. Nie wiem, jakie badania zrobiono. Nie usłyszałam żadnej merytorycznej uwagi. Między słowami usłyszałam, że spowalniam ten program, że trzeba zrobić szum, ruch, aby było głośno. No i jest głośno – powiedziała dotychczasowa prowadząca.

Właściciel stacji liczył na szum medialny i go dostał

Dowbor skarżyła się też w wywiadzie, że w zasadzie nie usłyszała żadnego realnego powodu, który mógłby ją przekonać, że decyzja była słuszna. – Zapytałam, jakie są merytoryczne uwagi do mojej pracy, bo jeśli się kogoś zwalnia, to ma się jakieś merytoryczne uwagi. Nie usłyszałam żadnej – stwierdziła gwiazda.

Nagłe usunięcie Katarzyny Dowbor rzeczywiście wywołało medialny jazgot, ale głównie po stronie niezadowolonych widzów programu „Nasz nowy dom”. Część z nich do tej pory nie akceptuje decyzji o zmianie prowadzącej. Nie wiadomo jednak, czy będzie to miało wpływ na podniesienie oglądalności.

Nie wiadomo w tej chwili, czy nowa prowadząca Elżbieta Romanowska się sprawdzi. Trwa kręcenie odcinków do nowego sezonu „Naszego nowego domu„. Czas pokaże, czy zmiana wyjdzie stacji na lepsze i czy oglądalność rzeczywiście się poprawi i czy nowa twarz Polsatu w ogóle przypadnie do gustu widzom.

spot pis auschwitz youtube

Ostra reakcja prezydenta i posłów opozycji na nowy spot PiS. „To skrajne obrzydlistwo”

senator lindsey graham

„Rosjan czeka paskudna niespodzianka”. Senator z USA zapowiada: „Będziecie w szoku!”