w ,

Katarzyna Dowbor ma nową pracę. Tajemnicze zdjęcie. „Przygoda służbowa się zaczyna”

Dość szybko udało się zwolnionej z Polsatu Katarzynie Dowbor znaleźć nową posadę. Internauci podejrzewają, że chodzi o pracę poza krajem. Zauważyli pewien istotny szczegół.

katarzyna dowbor co teraz robi co dalej
Fot. Instagram / @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor nie jest już bezrobotna. Jej sława sprawiła, że szybko znalazła nowe zajęcie po tym, jak zwolniono ją z Polsatu i odebrano jej uwielbiany przez Polaków program pt. „Nasz nowy dom”. Prezenterka pokazała na swoim profilu tajemniczą fotografię.

Katarzyna Dowbor. Co teraz robi? Ma nową pracę!

Wszyscy fani Katarzyny Dowbor są zaskoczeni takim obrotem spraw. Nie dość, że szybko znalazła nową pracę po tym, jak zwolniono ją z Polsatu, to jej ostatnia aktywność na Instagramie wskazuje, że mogła dostać posadę poza naszym krajem. Są to jednak tylko podejrzenia jej fanów. Czym teraz zajmować się będzie prezenterka?

W tym tygodniu na oficjalnym profilu Katarzyny Dowbor na Instagramie wszyscy fani zobaczyli coś zaskakującego. Przecierali oczy ze zdumienia, bowiem okazało się, że była twarz „Naszego nowego domu„. Osoby, które ją obserwują w mediach społecznościowych dowiedziały się o tym jako pierwsze. Skwitowała to krótko – rozpoczyna się „przygoda służbowa„.

Gwiazda telewizji postanowiła potrzymać wszystkich w niepewności i podsycić pragnienie wiedzy o tym, co dalej. Po kilku godzinach na tym samym profilu pojawiło się kolejne nagranie. Siedziała na fotelu i przepowiadała sobie przyszłość. Co się okazało? Że czeka ją „świetlana przyszłość„.

Najlepsza przyszłość Panią czeka ,bo jest Pani Super Kobietką – napisał pod nagraniem jeden z internautów. Póki co jednak oficjalnie nie wiadomo, co to za praca. Jedyne, co udało się ustalić, to fakt, że nagranie to zostało wykonane w Brukseli w jednym z hoteli. Być może ma to związek z rozpoczęciem nowego etapu kariery zawodowej.

Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par. Teraz troszkę odpoczywam, bo pierwszy raz od 10 lat nie jestem w hotelu, nie muszę wyjeżdżać, nie mam całego lata w pracy – stwierdziła wyraźnie zadowolona Dowbor w rozmowie z „Party„.

Nie żyje aktor z „M jak miłość i „Prawo Agaty”. „Trudno nam uwierzyć w to, co się stało”

props torebki opinie ola gosciniak

Biznesowa kolekcja od PROPS Joanna Gacek-Sroka & Ola Gościniak