w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Nowe szokujące ustalenia w sprawie Anastazji. Na jaw wychodzą przerażające fakty

Nie milkną echa morderstwa, jakiego dopuszczono się na obywatelce Polski podczas jej pobytu na greckiej wyspie Kos. Na światło dzienne wychodzą nowe informacje.

anastazja rubińska zdjęcia partner chłopak
Fot. demokratia.gr

Śmierć Anastazji Rubińskiej wstrząsnęła nie tylko całą Polską, ale też mieszkańcami wyspy Kos (Grecja). Coraz więcej nowych informacji na ten temat przebija się do mediów, a wiele dotychczasowych ustaleń zweryfikowała rzeczywistość. Wiemy też więcej na temat jej 32-letnim oprawcy.

Anastazja Rubińska nie żyje. Są nowe fakty w sprawie morderstwa Polki

Pochodząca z Wrocławia 27-letnia dziewczyna została zabita na greckiej wyspie Kos. O ten brutalny czyn oskarżono pochodzącego z Bangladeszu Salahuddina S. Burmistrz wyspy Kos Nikitaras Theodosis opowiedział mediom o nowych ustaleniach w tej budzącej emocje od ponad 10 dni sprawie.

Banglijczyk oskarżony o mord na Polsce mieszkał w Grecji od ponad 11 lat. Jak doniosły lokalne media, miał tam pracować jako farmer, choć sam temu zaprzeczył. Z kolei gazeta „Fakt” ustaliła, że był to nielegalny imigrant, który trafił najpierw do tamtejszego obozu, a następnie miał złożyć oficjalnie wniosek o azyl.

Wraz z oskarżonym w jednym domu mieszkał też obywatel Pakistanu, który składając na policji zeznania sporo powiedział policji na temat domniemanego mordercy. Miał z nim przebywać pod jednym dachem nie dokładając żadnych pieniędzy na rachunki, bo rzekomo przez cały czas nie pracował.

Warto zauważyć, że na wyspie Kos znajduje się obóz uchodźców, w którym przebywać może ponad tysiąc migrantów. Do ich pilnowania oddelegowano około 100 funkcjonariuszy.

Zabójstwo Polki w Grecji. Brutalny finał sprawy

27-letnia Anastazja Rubińska pracowała w Marmari na wyspie Kos, gdzie była hostessą. 12 czerwca widziano ją po raz ostatni w markecie. Miała tam spotkać grupę pięciu mężczyzn, a następnie dobrowolnie pójść do domu z jednym z nich. Od momentu, gdy dziewczyna wsiadła na motor z 32-latkiem, ślad się urwał.

Zwłoki zostały odnalezione w godzinach wieczornych w odległości jednego kilometra od domu podejrzanego obywatela Bangladeszu. Z ustaleń śledczych wynika, że 32-latek zamordował Anastazję na terenie jednego z pustostanów, a następnie – być może ze wspólnikiem lub wieloma wspólnikami – mieli przenieść zwłoki Anastazji w inne miejsce

Ciało 27-latki w momencie znalezienia było zawinięte w prześcieradło i przykryte gałęziami. Policja bada hipotezę przewiezienia ciała samochodem do miejsca docelowego. Śledczy są też zdania, że dziewczyna umierała w torturach, a przyczyną zgonu miało być uduszenie.

Istnieje hipoteza, że ciało podrzucono kilka dni po morderstwie w miejsce, gdzie je odnaleziono, ponieważ wcześniejsze poszukiwania w tym rejonie nie dały rezultatu. Śledztwo na wyspie Ks prowadzą równolegle polscy detektywi.

23 czerwca oskarżony Banglijczyk ma ponownie zeznawać w sprawie. Mężczyzna wciąż nie przyznaje się do winy, a nawet zmienia swoje wcześniejsze zeznania złożone na posterunku policji często zaprzeczając samemu sobie.

suknie ślubne dekolt kościół

Te suknie ślubne skrytykował znany projektant. „Brak szacunku do Kościoła i religii”

placki ziemniaczane magdy gessler przepis

Ten przepis na placki ziemniaczane to hit. Jeden magiczny składnik zmienia je w cudo