w ,

Grecja. Nowe nagrania z Kos na chwilę przed tragedią. Potwierdziły się podejrzenia

Są nowe nagrania z greckiej wyspy Kos. Na jednym z nich widać oprawcę wiozącego motorem 27-letnią Anastazję. Co jeszcze nowego wiemy o sprawie?

anastazja rubińska najnowsze informacje
Fot. YouTube / ERT (grecki nadawca publiczny)

27-letnia Anastazja zaginęła w poniedziałek 12 czerwca na greckiej wyspie Kos. Okazało się, że została zamordowana. Jej oprawcą jest prawdopodobnie 32-letni obywatel Bangladeszu. Greckie media ujawniły dwa kolejne nagrania. Jedno z nich udowadnia tezę, że dziewczyna jechała motorem z Salahuddinem S.

Grecja. Nowe nagrania z wyspy Kos. Anastazja nagrana na kilka minut przed tragedią

W tym tygodniu podejrzany o morderstwo 32-letni Salahuddin S. ponownie składał zeznania w miejscowym sądzie. Banglijczyk cały czas upiera się, że nie ma nic wspólnego ze sprawą i nie zamordował 26-letniej wrocławianki. Do żadnego z zarzutów się konsekwentnie nie przyznaje. Jak twierdzą dziennikarze, prawdziwy proces może rozpocząć się nawet za kilka lub kilkanaście miesięcy.

Nowy urywek pokazuje mężczyznę z Bangladeszu oraz Anastazję na jego motocyklu. Kamera uchwyciła parę wieczorem w poniedziałek 12 czerwca krótko przed morderstwem. Mężczyźnie nie pomaga fakt, że wysłał on swoim znajomym z Włoch SMS-a przyznając się de facto do winy.

Wiadomość brzmiała: „Zrobiłem coś strasznego i muszę opuścić Grecję„. W jego domu znaleziono bilet lotniczy, co uwiarygadnia tezę, że Banglijczyk chciał uciec z wyspy. Film pokazujący parę jadącą na motorze sprawia, że potwierdza się teza śledczych o wspólnej przejażdżce.

Grecki portal informacyjny „Protho Thema” ujawnił kolejne nagrania, jakie udało się zdobyć. Na filmie rzekomo widać Anastazję i jej oprawcę na chwilę przed brutalnym zabójstwem. Jak czytam w „Fakcie„, drugie nagranie zrobiła ta sama kamera. Widać na niej mężczyznę, który wychodzi z domu, a następnie po 11 minutach wraca.

Na trzecim ujęciu pokazano z kolei nowe fotografie wykonane w miejscu odnalezienia zwłok młodej wrocławianki. To tu w godzinach wieczornym w odległości niecałego kilometra od domu Salahuddina S. znaleziono kobietę. Pół kilometra od tego miejsca leżał jej telefon.

rachunek za prąd 2022

Andrzej Duda dostał rachunek za prąd po podwyżce. Jego mina mówi wszystko

krym ukraina mapa

Satelita zrobił nowe zdjęcia Krymu. Co knują Rosjanie? Pojawiło się tam coś niepokojącego