w ,

Magda Gessler urażona przez internautę. Na jej reakcję długo jednak nie czekał…

Celebryci muszą przyzwyczaić się do faktu, że nie wszystkim muszą się podobać. Z takim problemem spotkała się właśnie Magda Gessler na swoim własnym Facebooku.

magda gessler instagram facebook hejt operacje plastyczne
Fot. Facebook / Magda Gessler

Magda Gessler ma niezwykle popularny profil na Facebooku. Odwiedzają go dziesiątki tysięcy internautów. Niestety nie zawsze gwiazda może liczyć na pozytywne opinie o sobie. Jedna z osób napisała wprost, że gwiazda TVN ma… sztuczne usta. Gessler odpowiedziała z całą stanowczością.

Sztuczne usta Magdy Gessler? Internauta stawia zarzuty celebrytce

Celebryci powiększają sobie usta i poprawiają swój wygląd, aby zawsze być na topie. Czy Magda Gessler robi to samo? Tego nie wiemy, ale taki zarzut padł na jej własnym Facebooku. Jeden z internautów wprost zarzucił gwieździe TVN. Co napisał? „Wszystko super ale te sztuczne usta…” Na odpowiedź gwiazdy „Kuchennych Rewolucji” długo nie musiał czekać.

Gessler najczęściej przechodzi obok hejtu, który ją spotyka. Jest gwiazdą ekranu niemal całkowicie odporną na docinki. Ale tym razem po prostu nie wytrzymała i postanowiła osobiście odpisać na ten zarzut. Takiej odpowiedzi się internauta jednak nie spodziewał.

Gwiazda zaprzecza i odpowiada internaucie w typowy dla siebie sposób

Magda Gessler wiele razy mówiła już, że nie poprawia w sobie niczego. Co jakiś czas jednak zdarzają się niezbyt miłe teksty komentujące jej wygląd. W końcu w internecie łatwo jest – pozornie anonimowo – kogoś obrazić.

Celebrytka stanowczo odpowiedziała na zarzut. Zrobiła to osobiście, bo sama też prowadzi swój profil. Nie robi tego za nią nikt inny, również żadna marketingowa agencja. Być może dlatego ma tylu fanów?

Moje!!! – odpowiedziała internaucie pełna emocji gwiazda TVN. Każdy może to zobaczyć na własne oczy i samemu wyrobić sobie zdanie. Czy rzeczywiście te usta są prawdziwe? To wie najlepiej tylko restauratorka.

PILNE. Madonna trafiła na OIOM. Nowa trasa koncertowa została anulowana

titan wrak szczątki zdjęcia

Wrak Titana wyciągnięty na powierzchnię. Są w nim szczątki ofiar. Pokazano zdjęcia