w ,

PILNE. Madonna trafiła na OIOM. Nowa trasa koncertowa została anulowana

Madonna przełożyła swoją trasę koncertową. Zachorowała i przebywała przez kilka dni na oddziale intensywnej terapii. 64-letnia piosenkarka miała ruszyć z trasą koncertową 15 lipca.

Menedżer Madonny zamieścił oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o poważnym stanie zdrowia wokalistki. U Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do tego, że artystkę trzeba było przewieźć na oddział intensywnej opieki medycznej.

Madonna w szpitalu. Koncerty anulowane do odwołania

Stan zdrowia Madonny nagle się pogorszył. Ostatnie kilka dni piosenkarka miała spędzić na szpitalnym OIOM-ie. – W sobotę 24 czerwca u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna, która doprowadziła do kilkudniowego pobytu na oddziale intensywnej terapii – ujawnił menedżer Guy Oseary. Informację podała też Sky News.

Sytuacja zdrowotna artystki była poważna i do tej pory jest ona pod stałą opieką medyczną. Na teraz lekarze są dobrej myśli i mają nadzieję, że Madonna „powróci do pełni zdrowia„. – W tej chwili będziemy musieli wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową – napisał menedżer piosenkarki.

Gwiazda była nieprzytomna. 40-lecie działalności artystycznej trzeba przełożyć

64-letnia piosenkarka miała ruszyć z trasą koncertową „Celebration” 15 lipca, ale z powodu pogorszenia się stanu zdrowia wszystkie wydarzenia z jej udziałem zostały anulowane do odwołania. Madonna świętować miała jubileusz 40-lecia kariery muzycznej, a pierwsze wydarzenie miało odbyć się Vancouver w Kanadzie.

Tydzień temu Madonna udostępniła w sieci serię zdjęć, które pokazywały ją podczas prób. Nic nie zwiastowało pogorszenia się stanu zdrowia.

Źródło: Sky News

generał armagedon surowkin

Putin się wściekł! „Generał Armagedon” aresztowany za wspieranie rajdu Prigożyna

magda gessler instagram facebook hejt operacje plastyczne

Magda Gessler urażona przez internautę. Na jej reakcję długo jednak nie czekał…