w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Polski ksiądz wygłosił kazanie o Tinie Turner. Padły ostre słowa. „Stara baba w miniówkach…”

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i opinii duchowny postanowił rozprawić się z twórczością popularnej i zmarłej niedawno amerykańskiej piosenkarki.

ksiądz michał woźnicki kto to
Fot. YouTube / @katakumbybaranowo

Ksiądz Michał Woźnicki zyskał w internecie popularność za sprawą ostrych i kontrowersyjnych opinii, jakimi dzieli się z wiernymi podczas swoich kazań. Ostatnio na jego celowniku znalazła się zmarła niedawno amerykańska piosenkarka Tina Turner. Duchowny nie przebierał w słowach.

Ksiądz Michał Woźnicki o Tinie Turner. Padły ostre słowa

O słynnym księdzu Michale Woźnickim, który od wielu lat budzi swoimi wypowiedziami sporo kontrowersji, znowu zrobiło się głośno. Po śmierci Tiny Turner postanowił wziąć piosenkarkę na celownik. Była ona tematem jednego z ostatnich kazań duchownego. Mimo śmierci gwiazdy estrady nie szczędził jej krytyki.

Jak powiedział duchowny, Tina Turner przez całe swoje życie „promowała typ kobiety przeciwny czystości Matki Najświętszej„. – W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. (…) Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość, której sama uległa i którą promowała – skomentował ksiądz Michał Woźnicki.

Jako stara baba potrafiła w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili – powiedział ks. Michał Woźnicki podczas kazania. Przy tej okazji dostało się również innym piosenkarkom, w tym Maryli Rodowicz i innych gwiazd, które dziś są seniorami.

Wyglądają jak trupy. Popatrz na Marylę Rodowicz. Jak będzie żyć, to za 10 lat będzie wyglądać jak szkarada. Już tak wygląda. A co dopiero za 10 lat – stwierdził ksiądz.

Duchowny o miniówkach, szpilkach i wygibasach

Już nic po miniówkach, już nic po szpilkach, już nic po wygibasach, już nic po facetach mizdżących się do podstarzałej gwiazdeczki. Talenty, które miała od Boga, zmarnowała. Zamiast śpiewać dla chwały bożej śpiewała dla pieniędzy i chwały ludzi – skwitował duchowny katolicki.

Tina Turner odeszła 24 maja 2023 roku w Szwajcarii. Miała 83 lata. Przez ostatnie lata walczyła z wieloma chorobami i dolegliwościami. Była jedną z największych artystek na świecie. Zdaniem księdza ostatnie zgony znanych gwiazd i artystów to nic innego jak dziejący się „na naszych oczach rozrachunek z bałwanami i idolami lat 60-tych„.

saakaszwili stan zdrowia 2023

Tak wygląda dziś Saakaszwili. Gruzińskie media pokazały nowe zdjęcie. Żywa śmierć

L. De Niro nie żyje. Aktora znaleziono w jego mieszkaniu. „Byłeś moją radością”