w ,

L. De Niro nie żyje. Aktora znaleziono w jego mieszkaniu. „Byłeś moją radością”

Nie żyje wnuk słynnego amerykańskiego aktora Roberta De Niro. Miał 19 lat. Został znaleziony w swoim mieszkaniu przez zaniepokojonego brakiem kontaktu znajomego.

Fot. Freepik

W wieku 19 lat zmarł Leandro De Niro Rodriguez, wnuk Roberta De Niro – amerykańskiego aktora. Chłopak zmarł prawdopodobnie z powodu przedawkowania narkotyków. Został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, do którego postanowił wejść zaniepokojony brakiem kontaktu przyjaciel.

Leandro De Niro Rodriguez nie żyje. Miał 19 lat

Robert De Niro, kultowy amerykański aktor, jest zdruzgotany. Jego 19-letni wnuk nie żyje. Leandro De Niro Rodriguez został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną było przedawkowanie narkotyków. Młodzieniec był synem córki Roberta De Niro z pierwszego małżeństwa.

19-latek również próbował sprawdzić się w aktorstwie. Córka Roberta De Niro, Drena, przekazała tragiczne wieści za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Mój piękny, słodki aniele. Kochałam Cię miłością, której nie wyrażają słowa, od chwili, gdy poczułam cię w moim brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem, wszystkim, co w moim życiu było czyste i prawdziwe – czytamy na jej profilu.

Oficjalna przyczyna śmierci Leandra de Niro nie została podana do opinii publicznej, ale nieoficjalnie miały to być środki odurzające. Zmarły 19-letni aktor w 2018 roku zagrał razem ze swoją matką w filmach takich jak „Narodziny Gwiazdy” i „Cabaret Maxime„. Data zgonu również pozostaje tajemnicą, ale ostatnie wspólne zdjęcie z matką datowane jest na 12 maja br.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Drena (@drenadeniro)

ksiądz michał woźnicki kto to

Polski ksiądz wygłosił kazanie o Tinie Turner. Padły ostre słowa. „Stara baba w miniówkach…”

ptasia grypa w mięsie drobiowym

„Choroba kotów” w mięsie dla ludzi? „Wirus stanowi zagrożenie dla życia ludzkiego”