w

Tragedia w Rzeszowie. Zginął funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. To prawdopodobnie samobójstwo

W Rzeszowie doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł funkcjonariusz SOP. Wg ustaleń mediów było to prawdopodobnie samobójstwo.

z ostatniej chwili

Jak podaje Onet oraz dziennik „Rzeczpospolita”, w Rzeszowie doszło do samobójstwa funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa. Mężczyzna miał 25 lat. Według wstępnych ustaleń śmiertelnie się postrzelił. Doniesienia zostały potwierdzone przez rzecznika SOP płk Bogusława Piórkowskiego.

Rzeszów. Funkcjonariusz SOP nie żyje. Postrzelił się po godzinach pracy

Zmarły funkcjonariusz SOP miał 25 lat, a jego samobójcza śmierć nie miała związku z pełnioną służbą. Do tragedii doszło po godzinach pracy. Jak poinformowali dziennikarze „Rzeczpospolitej” (gazeta jako pierwsza ujawniła informację o zdarzeniu), śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura w Rzeszowie.

Z uwagi na dobro tego postępowania nie udzielamy o nim informacji, także tej, pod jakim kątem jest ono prowadzone – powiedział mediom prok. Arkadiusz Jarosz, zastępca prokuratora okręgowego.

Jak z kolei podają dziennikarze „Gazety Wyborczej„, do śmierci funkcjonariusza miało dojść 1 lipca. Strzał padł ze służbowej broni. Mężczyzna przebywał w Rzeszowie w delegacji.

Źródło: Onet, rp.pl

ptasia grypa w mięsie drobiowym

„Choroba kotów” w mięsie dla ludzi? „Wirus stanowi zagrożenie dla życia ludzkiego”

dziecko z ogonem meksyk

Wielki szok na porodówce. Kobieta urodziła dziecko z… ogonem. Lekarze pokazali zdjęcia