w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Krzysztof Skiba zaatakował Zenka. Padły bardzo ostre słowa. „Jak możesz nie dostrzegać…”

Krzysztof Skiba odniósł się publicznie do ostatnich doniesień na temat Zenka Martyniuka. Chodzi o incydent, podczas którego w kierunku piosenkarza disco polo poleciały jajka.

zenek martyniuk skiba facebook
Fot. Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73); Wojciech Pędzich - Praca własna

Krzysztof Skiba postanowił skomentować sprawę jajek, które poleciały ostatnio podczas Dni Włodawy w kierunku Zenka Martyniuka oraz jego zespołu. Piosenkarz jednoznacznie potępił ten akt i określił go mianem chamstwa. Z drugiej strony dostało się też liderowi Akcentu. Czy będzie z tego wielka burza?

Skiba atakuje Zenka Martyniuka. Poszło o „incydent jajowy”

Rzucanie jajami czy czymkolwiek w wykonawców na scenie to chuligaństwo, które powinno być jednoznacznie potępione. To jawny brak kultury i chamstwo. Jednak nerwowa i przesadna reakcja Zenka Martyniuka i władz na ten błahy w sumie czyn sprowokowała mnie do napisania tego listu – napisał w długim poście na Instagramie Krzysztof Skiba.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Zenek Martyniuk wraz z ekipą zespołu Akcent pojawił się na Dniach Włodawy. W pewnym momencie w jego stronę ktoś z publiczności rzucił jajkiem. Ochrona złapała dowcipnisia, ale ten wyrwał się jej i zbiegł z miejsca zdarzenia. Zenek miał ochotę z kolei przerwać koncert, ale nie mógł z powodu zapisów, jakie zawarte były w umowie pomiędzy nim a organizatorem.

Skiba, lider zespołu Big Cyc, nie byłby sobą, gdyby się do tego jajcarskiego incydentu nie odniósł. Choć z jednej strony potępił zajście, to z drugiej skrytykował reakcję Zenka oraz organizatorów pamiętnego koncertu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)

„Twoje oburzenie na ten jajowy zamach jest zrozumiałe, ale…”

Twoje oburzenie na ten jajowy zamach jest zrozumiałe, ale pozwól, że Ci pewne sprawy wytłumaczę. Od ośmiu lat jesteś wizytówką telewizji, która kłamie, opluwa i szydzi z połowy Polaków. Na kandydata opozycji, w minionych wyborach prezydenckich, głosowało 11 mln obywateli Polski – napisał Krzysztof Skiba na Instagramie.

Ci Polacy są codziennie obrażani, ośmieszani i nazywani zdrajcami w stacji, której dałeś twarz. Jak możesz nie dostrzegać, że ta stacja już dawno przestała być telewizją publiczną, a stała się telewizją partyjną? – stwierdził oburzony lider Big Cyc.

Jak stwierdził na koniec Skiba, Zenek Martyniuk nie powinien się dziwić, że ktoś może mu również „napluć do herbaty„. Poprosił też lidera Akcentu o przemyślenie pewnych spraw i serdecznie go pozdrowił życząc kolejnych udanych koncertów pozbawionych chuligańskich wybryków.

streaming co to znaczy po polsku zagrożenia

Rodzice muszą o tym wiedzieć. To jedno z największych internetowych zagrożeń czyhających na dzieci

taniec Kaczyński jasna góra częstochowa

Częstochowa. Taniec Kaczyńskiego na Jasnej Górze hitem sieci. Internauci są zachwyceni