w ,

WTFWTF

Nowe wieści o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Córka aktorki mówi jak jest

W ostatnich miesiącach coraz częsciej mamy okazję czytać wiadomości o tym, że pogorszył się stan aktorki Beaty Tyszkiewicz. Prawdę na ten temat ujawniła jej córka.

beata tyszkiewicz
Fot. YouTube / telewizjapolska24

Temat rzekomo pogarszającego się stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz ostatnio znów wzbudził spore zainteresowanie. Córka artystki Karolina Wajda postanowiła te doniesienia skomentować i ujawniła mediom, jaka jest prawda na ten temat.

Zdrowie Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Córka ujawnia prawdę

Jak donosiły w ostatnich latach media, nie jest tajemnicą, że Beata Tyszkiewicz od wielu już lat ma pewne problemy ze zdrowiem. Głównie chodzi o kwestie natury kardiologicznej. Pojawiły się jednak doniesienia o tym, że aktorka rzekomo mocno podupadła na zdrowiu. Te wieści postanowiła skomentować zaniepokojona córka gwiazdy.

Karolina Wajda odniosła się szeroko do krążących informacji na temat stanu zdrowia Tyszkiewicz. Wszystko dlatego, że temat jej problemów powraca regularnie. Wiemy na pewno, że 2017 roku legenda kina przeszła zawał i była z tego powodu w szpitalu. To między innymi dlatego nie możemy jej oglądać w lubianym programie „Taniec z Gwiazdami„.

Beata Tyszkiewicz. 2023 rokiem powrotu na ekran? Raczej nie

Jak podał portal „Świat Gwiazd”, pojawiła się informacja o tym, że Beata Tyszkiewicz jest już w takim stanie, że na stałe opiekują się nią członkowie rodziny. Dodatkowo ujawniono, że prawdopodobnie na szklanym ekranie gwiazdy już więcej nie zobaczymy, bo nie ma ona już sił na kontynuację kariery w mediach.

Córka artystki skomentowała te plotki zapytana o to przez dziennikarzy portalu „Plejada”. Czego nowego się można było dowiedzieć? Okazuje się, że sprawy mają się nieco inaczej, niż opisują to media.

Jak wyznała córka aktorki, jej stan zdrowia w ostatnich latach wcale nie uległ znacznemu pogorszeniu. Jej zdaniem media powracają do tego tematu co jakiś czas, ale nie ma ku temu żadnego prawdziwego powodu.

sławomir dudek for ekonomista

Ekonomista ujawnia, co politycy ukrywają przed Polakami. „Doszliśmy do ściany”

chris hemsworth choroba

Znany aktor otrzymał fatalną diagnozę. „Zamierzam być z dziećmi i rodziną, póki mogę”