w

Legnica. Potrącenie 21-latki przez pijanego kierowcę. Jest NAGRANIE z wypadku [18+]

21-letnia kobieta zginęła na jednej z ulic Legnicy. Została śmiertelnie potrącona przez pijanego 24-letniego obywatela Ukrainy. Jak donoszą media, uciekał on przed policją i miał zakaz prowadzenia auta.

legnica 21-latka film wykop sadistic
Fot. Freepik; Twitter / @stopchampl

W Legnicy przy ul. Fiołkowej miał miejsce finał policyjnego pościgu za pijanym 24-letnim obywatelem Ukrainy. Niestety doszło do tragedii. Kierowca z całą mocą uderzył w 21-letnią kobietę zabijając ją na miejscu.

Legnica. 21-latka zabita przez pijanego kierowcę. Jest nagranie

21-letnia kobieta zginęła pod kołami forda prowadzonego przez pijanego 24-letniego obywatela Ukrainy. Stwierdzono u niego 2 promile. Mężczyzna, który miał już dwa zakazy prowadzenia samochodu, uciekał przed policją ulicami Legnicy. Za to, co zrobił, może pójść do więzienia nawet na 12 lat.

Do tragedii doszło przy ul. Fiołkowej w Legnicy. Pijany obywatel Ukrainy uciekał przed policją. W pewnym momencie jadąc bardzo szybko wjechał w idącą tamtędy kobietę. Ta nie zdążyła się nawet zorientować, że za moment dojdzie do tragedii. 24-latek uderzył w nią tak mocno, że jej ciało przeleciało nad płotem i znalazło się na posesji jednego z domów.

Jak wynika z relacji dziennikarzy portalu polsatnews.pl, kierujący fordem Ukrainiec nic nie robił sobie z zakazu prowadzenia samochodów, który już posiadał. Mimo to – będąc po spożyciu alkoholu – wsiadł za kółko. W momencie wypadku w jego aucie były też dwie inne osoby tej samej narodowości. Wszyscy zostali zatrzymani przez policję.

Nagranie pokazujące ostatnie momenty pościgu policyjnego oraz sam wypadek jest niestety bardzo drastyczne. Internauci intensywnie komentują film od pierwszego momentu, jak został ujawniony domagając się o wiele wyższej kary, niż przewiduje to obowiązujące prawo. Wszyscy są tym zdarzeniem mocno zbulwersowani.

wagnerowcy przy polskiej granicy

Wojska Prigożyna widziani 4 km od polskiej granicy. MON przerzuca kolejne siły na wschód

cert polska kontakt

Tysiące Polaków dostało dziś tę samą wiadomość. „Obserwuję Cię już od kilku miesięcy…”