w ,

Nie żyje Sinéad O’Connor. Znana irlandzka wokalistka miała 56 lat

Sinéad O’Connor zmarła w wieku 56 lat – poinformował Irish Times. Piosenkarka światowej sławy kojarzy się głównie z utworem „Nothing Compares 2 U”.

sinead oconnor nie żyje dlaczego jest łysa
Fot. YouTube

– Irlandzka piosenkarka Sinéad O’Connor, znana z przeboju „Nothing Compares 2 U”, zmarła w wieku 56 lat – ujawnił Irish Times. Piosenkarka zmarła kilkanaście miesięcy po tym, jak zmarł jej 17-letni syn Shane, co miało wpływ na jej stan psychiczny. Przyczyna śmierci O’Connor w tej chwili nie została ujawniona.

Sinéad O’Connor nie żyje. Piosenkarka miała 56 lat

Sinéad O’Connor przeżywała w ostatnich latach trudne chwile. Syn artystki popełnił samobójstwo w wieku 17 lat (odszedł w styczniu 2022 roku). Tragedia odbiła się bezpośrednio na zdrowiu i życiu artystki. W ostatnich miesiącach wokalistka przebywała w szpitalu.

Samobójstwo syna wpłynęło bezpośrednio na to, jak zachowywała się O’Connor. Od momentu tragedii na jej profilach w mediach społecznościowych zaczęła zamieszczać treści, które wskazywały, że również ją może spotkać coś złego. Pisała między innymi, że „nie ma dla kogo żyć” oraz że „będzie podążać za swoim synem„.

Wokalistka w ostatnim czasie wyraźnie zmagała się z problemami psychicznymi. Zmagała się z chorobą afektywną dwubiegunową oraz zaawansowaną depresją. Jak sama pisała wielokrotnie swoim fanom w internecie, czuła się wyjątkowo zagubiona i nie potrafiła się odnaleźć po stracie dziecka. Obwiniała też siebie o zniszczenie własnej rodziny. Pisała też, że nienawidzi samej siebie.

Więcej informacji wkrótce

lublin ogłoszenia lokalne o pracę

Dziwne ogłoszenie na targowisku pod Lublinem. „Tak robi katolik? Liczy się tylko kasa!”

nowy podatek od mieszkań

To już oficjalne. Będzie nowy podatek od mieszkań. Niektórzy zapłacą podwójnie