w

Gdańsk. Policjanci zatrzymali 29-latka. W jego torbie odkryli coś szokującego

Funkcjonariusze gdańskiej policji zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Ich uwagę zwróciła wypchana torba. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli, gdy zajrzeli do środka.

policja gdańsk poszukiwani
Fot. gdansk.policja.gov.pl

Kryminalni z komisariatu w Gdańsku Oliwie zatrzymali 29-latka, który zwracał na siebie uwagę niosąc czarną wypchaną torbę. Gdy funkcjonariusze zajrzeli do środka, nie wiedzieli, co powiedzieć. Za przestępstwo mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Policjanci z Gdańska zatrzymali 29-latka. W jego torbie znaleźli coś szokującego

Aż trudno uwierzyć w to, co się stało w Gdańsku. Kryminalni z komisariatu w Oliwie na ul. Polanki podjęli interwencję wobec mężczyzny, który niósł czarną torbę i na widok funkcjonariuszy bardzo nerwowo rozglądał się na wszystkie strony. Policjanci podczas legitymowania 29-latka z Gdańska wyczuli od niego zapach marihuany.

Mężczyzna przyznał, że ma przy sobie narkotyki, po czym pokazał policjantom zawartość torby, w której były worki foliowe ze środkami odurzającymi. 29-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli foliowe opakowania, w których był ponad kilogram różnego rodzaju środków odurzających.

Substancje przekazano do analizy biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci prawie 1,7 tysiąca porcji handlowych marihuany, kokainy i amfetaminy. 29-latek z Gdańska został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi, by przedstawić mężczyźnie zarzut uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających i psychotropowych.

Sąd zadecydował, że 29-letni gdańszczanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za uczestniczenie w obrocie znaczną ilością narkotyków grozi do 12 lat więzienia.

Nie żyje znany amerykański aktor. To twarz serialu „Breaking Bad” oraz „Hannibala”

balneoterapia definicja co to rodzaje

Balneoterapia. Co to jest? Poznaj popularną i skuteczną terapię wodami leczniczymi