w ,

Nie żyje znany amerykański aktor. To twarz serialu „Breaking Bad” oraz „Hannibala”

To bardzo zła wiadomość dla wszystkich fanów serialu „Breaking Bad. Nie żyje jeden z czołowych aktorów występujący w tej produkcji.

Fot. Freepik

Fani serialu pt. „Breaking Bad” dostali dziś zasmucające wieści. Nie żyje jeden z kluczowych aktorów występujący w tej popularnej produkcji. Grał również w filmie „Hannibal” i „Requiem dla snu”. Na swoim koncie miał też sporo ról drugoplanowych, które doceniała widownia na całym świecie.

Mark Margolis nie żyje. Aktor znany z „Breaking Bad” miał 83 lata

Grał Hectora Salamanca w serialu „Breaking Bad”. Amerykański aktor Mark Margolis zmarł w wieku 83 lat. W czasie wieloletniej kariery aktorskiej pojawiał się w wielu mniej lub bardziej znanych produkcjach.

Widzowie kojarzą go między innymi z takich produkcji jak „Zadzwoń do Saula„, „Breaking Bad„, „Pi„, „Requiem dla snu” oraz z „Człowieka z blizną” i „Hannibala„. Pojawiał się też w popularnym w latach 80. serialu „Santa Barbara„. Był wyjątkowo doświadczonym aktorem i specjalistą w swoich fachu. Widownia i krytycy filmowi doceniali go wielokrotnie również za udane role drugoplanowe.

Mark Margolis odszedł 3 lipca w czwartek w szpitalu Mount Sinai w Nowym Jorku po dość krótkiej chorobie. Informację o jego śmierci mediom przekazał syn Morgan. Warto wspomnieć, że za rolę w serialu „Breaking Bad” nominowany do Nagrody Emmy. W sumie zagrał w ponad 50 filmach długometrażowych i ponad 30 serialach.

przewóz zwierząt pociągiem regio

Ponad 100 tys. nietypowych pasażerów w wagonach PKP Intercity. Zjawisko narasta w wakacje

policja gdańsk poszukiwani

Gdańsk. Policjanci zatrzymali 29-latka. W jego torbie odkryli coś szokującego