w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje kolejny aktor. Grał między innymi w „Świecie według Kiepskich”. Miał 87 lat

Przykrą informację dotyczącą śmierci aktora przekazał właśnie Związek Artystów Scen Polskich. Również dziś dowiedzieliśmy się, że 15 września był jego pogrzeb.

87-letni aktor spoczął 15 września na Cmentarzu Katolickim w Sopocie. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach zaledwie dzień wcześniej. Polakom najbardziej kojarzył się on z epizodycznych ról w popularnych polskich serialach.

Wystąpił w „Świecie według Kiepskich”. Pochowano go 15 września

14 września w mediach pojawiła się informacja o śmierci Cezarego Kussyka. Przekazali ją przedstawiciele Związku Artystów Scen Polskich za pośrednictwem profilu na Facebooku. Aktor zmarł w wieku 87 lat.

Cezary Kussyk występował w teatrach: Polskim w Poznaniu (1960-1965), Dramatycznym w Szczecinie (1965-1968), Ziemi Opolskiej w Opolu (1968-1969), Polskim we Wrocławiu (1969-2007). Ukończył Wydział Aktorski PWSTiF w Łodzi i debiutował na scenie Teatru Powszechnego w tym mieście.

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi Cezarego Kussyka, wieloletniego członka wrocławskiego Oddziału ZASP. Odszedł w wieku 87 lat. Pogrzeb aktora odbędzie się 15 września 2023 r. na Cmentarzu Katolickim w Sopocie – napisano w komunikacie.

W „Świecie według Kiepskich” pojawił się gościnnie w 1999 roku. Zagrał też niewielkie role w „Sąsiadach„, a w 2018 roku pojawił się na planie serialu „Rojst„. Grał też jednak w większych produkcjach, np. w filmie „Beata” i „Martwa Fala„.

Jego ostatnią rolą był gościnny udział w musicalu „Nine” wystawianym w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

wynajem domu pod warszawą

Dlaczego wynajem domu pod Warszawą to idealne rozwiązanie dla Ciebie?

majonez kielecki memy

Majonez Kielecki to jedyny majonez, który ma swoje święto. Obchodzimy je 15 września