w ,

Zmarł młody aktor znany z popularnych seriali. 17 września obchodziłby 44. urodziny

W wieku zaledwie 43 lat zmarł aktor znany z ról w amerykańskich serialach, które biły rekordy oglądalności również w Polsce. W internecie pojawiły się kondolencje.

Fot. Freepik

W bardzo młodym wieku odszedł sławny amerykański aktor. Miłośnicy seriali kojarzą go głównie z ról w serialach takich jak „Szpital miejski”, „W garniturach” czy popularny „Żar młodości”. Billy Miller, bo o nim mowa, w chwili śmierci miał zaledwie 43 lata.

Zmarł znany amerykański aktor. 17 września obchodziłby 44 urodziny

Odszedł Billy Miller – sławny amerykański aktor serialowy i prawdziwa telewizyjna gwiazda. Przeżył jedynie 43 lata. Informację o jego zgonie podał w oświadczeniu jego menedżer, a następnie w osobnym wpisie w sieci pożegnał go jego kuzyn.

Trudno jest się dzielić smutnymi wiadomościami. Otrzymałem telefon, że zmarł mój kuzyn Billy Miller. (…) Moje serce boleje nad wszystkimi, którzy go kochali. Zamieszczam ten wpis ku pamięci Billy’ego i ponieważ wiem, że niektórzy z was byli jego fanami – napisał kuzyn aktora Zeek Taylor.

Był niezwykle utalentowanym aktorem i ulubieńcem fanów. Zmarł w piątek w Teksasie. 17 września obchodziłby swoje kolejne urodziny. Artysta chorował na depresję maniakalną, ale przyczyn śmierci nie ujawniono, choć nieoficjalnie w amerykańskich mediach wspomina się o udarze.

Chcę osobiście podziękować wielu fanom oraz przyjaciołom za ogromną ilość miłości, modlitw i kondolencji wysłanych do mnie i mojej rodziny w związku z druzgocącą śmiercią Billy’ego Millera. Przez wiele lat toczył ciężką walkę z depresją dwubiegunową. Robił wszystko, co w jego mocy, aby kontrolować chorobę. Kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów, ale w końcu choroba wygrała i poddał się – czytamy w komunikacie Patricii Miller.

podatek od przejechanych kilometrów

Nowa opłata od przejechanych kilometrów? Najbardziej oberwą posiadacze diesla

2 zł warte 2000 destrukt

Monety z taką wadą warte są majątek. Nawet nie wiemy, że nosimy je w portfelach