w ,

Groźny wypadek w Łukowie. Rowerzysta został potrącony na rondzie [NAGRANIE]

Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Moment zdarzenia udało się uchwycić dzięki zamontowanej w pobliżu kamerze.

łuków potrącenie
Fot. lukow.policja.gov.pl

Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Jadącego jednośladem mężczyznę potrącił kierujący Mazdą, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu.

Łuków. Potrącenie 65-letniego rowerzysty. Policja ujawniła nagranie

Moment wypadku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Zdarzenie zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu publikujemy ku przestrodze, aby pokazać, że chwila nieuwagi na jezdni może doprowadzić do tragedii.

27 września po godzinie 18.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na rondzie na ul. Al. Kaczorowskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do potrącenia rowerzysty.

Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Mazda 49-letni łukowianin potrącił jadącego rowerem 65-letniego mieszkańca Łukowa. Pokrzywdzony rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pracujący na miejscu wypadku drogowego policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący Mazdą wjeżdżając na rondo nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu rowerem po tym rondzie 65-latkowi.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, przeanalizują zapis kamer miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment zaistnienia wypadku.

Zdarzenie zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu policja opublikowała ku przestrodze, by pokazać, jak chwila nieuwagi na jezdni może doprowadzić do tragedii.

lech wałęsa facebook bolek nobel dzieci

Dramatyczny apel Lecha Wałęsy przed wyborami. „Posłuchajcie mnie jeszcze raz…”

donald tusk szef rady eurropejskiej zarobki pensja wynagrodzenie

Wyciekły wyniki wewnętrznego sondażu PO. Zaskakujący zwrot akcji na finiszu kampanii