w ,

Nie żyje wieloletni dziennikarz stacji TVN24. Zmarł nagle w wieku 43 lat

W wieku 43 lat odszedł dziennikasz i wieloletni wydawca komercyjnej stacji TVN24. Zmarł nagle, o czym poinformowały władze telewizji.

Nie żyje wieloletni wydawca i dziennikarz stacji TVN24. Zgodnie z oświadczeniem stacji zmarł on nagle i niespodziewanie w wieku zaledwie 43 lat. Jego koledzy z pracy są tym faktem zaskoczeni, ponieważ miał on wydać 28 września poranny program „Wstajesz i wiesz„.

Przemysław Janowski nie żyje. Dziennikarz TVN24 odszedł nagle

Zmarły dziennikarz i wydawca pracował dla stacji TVN24 przez ponad 20 lat. Śmierć przyszła niespodziewanie, co zaskoczyło jego kolegów z pracy. Są oni zdruzgotani tym faktem, ponieważ dziś rano był wpisany w grafiku i miał normalnie przyjść do pracy.

Gdy włączaliście Państwo telewizory, widzieliście na ich ekranach newsy, mnóstwo newsów, i twarze poranków: prowadzące i prowadzących, gościnie i gości. Nie widzieliście Przemka. A on za tym wszystkim stał – czytamy w pożegnalnym wpisie kolegów ze stacji.

Najpierw wymyślił, poukładał, potem realizował. Był w studiu, w uchu prezenterki czy prezentera. Wszędzie, gdzie być powinien. Perfekcyjnie przygotowany, spokojny, precyzyjny. Nie mówił za wiele – wspominają zmarłego kolegę współpracownicy.

Był życzliwym, ciepłym, otoczonym muzyką człowiekiem, doświadczonym, pełnym pasji dziennikarzem, wyjątkowym profesjonalistą w codziennej pracy – wspominają pracownicy TVN24.

Uśmiechnięty, spokojny i dobry, zawsze obecny. Jego śmierć to jakiś cholerny błąd – napisał na portalu społecznościowym X Maciej Słomczyński, dziennikarz Eurosportu.

Pogrzeb dziennikarza zaplanowano na czwartek 28 września na cmentarzu na warszawskiej Sadybie.

następca putina

Była ambasador USA przy ONZ ostrzega. „Polska i kraje bałtyckie są następne”

ksiądz z tiktoka

Czy brak żony to grzech? Spytano o to księdza. Duchowny stanowczo odpowiedział