w

Jasnowidz Jackowski dostał oficjalne pismo od detektywa Rutkowskiego. Zaskakująca treść!

Jasnowidz Jackowski zaprezentował oficjalne pismo, które dostał od Biura Doradczego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Treść dokumentu jest mocno zaskakująca.

jasnowidz jackowski kacperek 2020 wizje rutkowski
Fot. YouTube

Jasnowidz Jackowski zaprezentował oficjalne pismo, które dostał od Biura Doradczego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Treść dokumentu jest mocno zaskakująca.

Jasnowidz Jackowski – oficjalne pismo od Krzysztofa Rutkowskiego

Rutkowski Biuro Detektywistyczne Security Service sp. z o.o (…) oraz redakcja portalu Patriot24.net i naszawielkopolska.pl składają w imieniu własnym oraz rodziny zaginionego w dniu 27 kwietnia 2020 roku 3,5-letniego Kacperka Błażejowskiego serdeczne podziękowania panu Krzysztofowi JACKOWSKIEMU – jasnowidzowi za wskazanie ze 100-procentową trafnością miejsca, w którym znajdowało się ciało chłopca – list o takiej treści otrzymał jasnowidz Jackowski. Pochwalił się nim podczas tradycyjnej audycji na żywo na YouTube.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski niemal pewny: „PiS będzie rządzić tylko pół kadencji”

Jak się okazuje, Jackowski odnotował kolejny sukces. 9 maja w godzinach porannych w miejscowości Nowogrodziec odnaleziono zwłoki dziecka Utonęło w rzece Kwisie. Kim było? To 3,5-letni Kacperek, którego szukano ok. 2 tygodnie.

jasnowidz jackowski youtube na żywo 2020 z człuchowa kacperek rutkowski
Fot. Krzysztof Jackowski

Jasnowidz z Człuchowa ma już na swoim koncie sporo spektakularnych wizji, które ostatecznie przyczyniły się do wyjaśnienia wielu bardzo zagmatwanych kryminalnych spraw. Jackowski wspomniał, że niegdyś ścierał się z Rutkowskim regularnie, ale pismo zaskoczyło go i wysłane podziękowania odebrał jako honorowe zachowanie.

Nie ma znaczenia, kto pierwszy odnalazł Kacperka

O pomoc w odnalezieniu chłopca zwróciła się do mnie jego matka. Kiedy ludzie detektywa Rutkowskiego rozstawiali nad rzeką, gdzie wskazałem, sprzęt, pojawili się policjanci. To oni ostatecznie odnaleźli ciało Kacpra – relacjonuje Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem dziś nie ma znaczenia, kto pierwszy dotarł do ciała. Dziecko nie żyje i nic mu życia nie wróci.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski złapał się za głowę: „Wybory na siłę, grozi nam dyktat!”

Jak jednak podało mediom biuro detektywa Rutkowskiego, jego funkcjonariusze dysponowali narysowaną przez jasnowidza z Człuchowa mapą. Policjanci są z kolei dość dalecy od tej teorii i twierdza, że ciało chłopca odnalazł płetwonurek.

Źródło: YouTube, Człuchów Moje Miasto

Zobacz także:

małgorzata kidawa błońska do wymiany zmiana kandydata wybory prezydenckie trzaskowski tusk

Małgorzata Kidawa-Błońska do wymiany? Jej startu chce dziś tylko PiS

iwona wegrowska koronawirus strach epidemia media

Iwona Węgrowska w strachu. Mówi wprost: „To spadło na nas jak bomba”