w ,

Krzysztof Ibisz w żałobie. Zmarła bliska mu osoba. „Odpocznij, już nic nie boli”

Znany prezenter ma przed sobą smutny okres. Zmarła bardzo bliska mu osoba. Możliwe, że przez jakiś czas nie zobaczymy go na szklanym ekranie.

Krzysztof Ibisz rodzice
Fot. Newseria

Krzysztof Ibisz jest w żałobie. Odeszła macocha dziennikarza, która jednocześnie była matką jego przyrodniej siostry Marii. Wielce prawdopodobnie, że z powodu smutku przez jakiś czas nie zobaczymy go w telewizji.

Krzysztof Ibisz w żałobie. Odeszła bliska mu osoba

Krzysztof Ibisz, dziennikarz i prezenter należący do grupy najbardziej lubianych postaci telewizyjnego świata, pogrążył się w żałobie. Otrzymał nieoczekiwaną wiadomość o śmierci swojej macochy. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz – druga żona jego ojca.

Zarówno on, jak i jego przyrodnia siostra, zamieścili w internecie nekrolog. Na profilu na Instagramie dziennikarz zamieścił z kolei długie i wzruszające pożegnanie. – Pożegnanie mojej zastępczej Mamy, żony mojego Taty (macocha to okropne słowo) Ewy Gawrońskiej-Ibisz – tymi słowami zaczął swój wpis.

Ewo, byłaś zawsze pogodna, uśmiechnięta, mądra, rozmowa z Tobą była intelektualną przygodą. Interesowałaś się światem i ludźmi, byłaś erudytką wrażliwą na piękno, książki, filmy. Sztuka, polityka to był Twój świat – wspomina Ibisz.

Uwielbiałaś operę, francuską piosenkę i romanse cygańskie. Lubiłaś gotować, a bardziej chyba eksperymentować w kuchni, cieszyłaś się że nam smakuje. Poznałem Cię kiedy miałem może 10 czy 12 lat. Cieszyłem się, że Tata jest szczęśliwy i zakochany. To była wielka miłość – czytamy w pożegnalnym wpisie.

„Odpocznij po tych trudach ostatnich lat, już nic nie boli”

Kiedy rozmawialiśmy przez telefon lubiłaś mówić Kocham Was. My też Cie kochamy. Odpocznij po tych trudach ostatnich lat, już nic nie boli. Jest tylko spokój, pamięć i miłość. Tęsknimy za Tobą kochana Ewo – napisał Krzysztof Ibisz. Jego pożegnanie zostało polubione przez fanów ponad 3,5 tys. razy.

Jak wynika z treści zamieszczonej w mediach społecznościowych, macocha Ibisza miała poważne problemy zdrowotne. Ewa Gawrońska-Ibisz miała za sobą liczne operacje, zabiegi i regularne wizyty w szpitalu.

Wspaniałe pożegnanie, Panie Krzysztofie. Piękne słowa. Musiała rzeczywiście być wspaniałą kobietą. Wyrazy współczucia – napisała jedna z internautek. – Piękne pożegnanie, piękne słowa i tak wielki szacunek do kobiety, która nie była mamą, ale pełniła jakże ważną rolę w życiu całej rodziny – skomentowała kolejna fanka.

tusk morawiecki spięcie fake news ostre słowa

Morawiecki straszy, że Tusk podniesie wiek emerytalny. W 2010 roku sam domagał się jego podniesienia

policja radiowóz

Tragiczna śmierć znanego polityka PiS. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok