w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tragiczna śmierć znanego polityka PiS. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok

60-letni samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości zginął tragicznie. Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu ujawniła opinię z sekcji jego zwłok.

policja radiowóz
Fot. Stock

Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu ma już opinię z sekcji zwłok 60-letniego polityka Prawa i Sprawiedliwości. To znany samorządowiec i partyjna twarz powiatu tarnobrzeskiego. Znane są również wyniki badań na obecność alkoholu we krwi ofiary wypadku.

Tragiczna śmierć samorządowca z PiS. Są wyniki sekcji zwłok

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się 11 września na Podkarpaciu w miejscowości Nowy Grębów. Życie stracił jadący samochodem osobowym Marek Ożga, samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości. Nie zatrzymał się przed znakiem stop i zderzył z jadącą półciężarówką. Trafił do szpitala i tam zmarł.

Polska Agencja Prasowa rozmawiała z Mirosławem Chamerą, zastępcą Prokuratora Rejonowego w Tarnobrzegu, który ujawnił informacje o przyczynach śmierci polityka partii rządzącej. Bezpośrednią przyczyną zgonu 60-letniego samorządowca był uraz głowy.

Z sekcji zwłok wynika, że do zgonu doszło w mechanizmie ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej spowodowanej rozległym obrażeniem mózgu – poinformowała prokuratura. Nie stwierdzono również obecności alkoholu w ciele ofiary wypadku.

Pierwotnie media donosiły o tym, że wypadek spowodowany był zasłabnięciem Marka Ożgi podczas jazdy autem. Prokuratura jednak w toku śledztwa wykluczyła taką możliwość. Ożga był nie tylko politykiem, ale też strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Krawcach. Przez 21 lat pełnił mandat radnego.

Krzysztof Ibisz rodzice

Krzysztof Ibisz w żałobie. Zmarła bliska mu osoba. „Odpocznij, już nic nie boli”

hamas zaatakował izrael

PILNE: Rozpoczęła się kolejna wielka operacja zbrojna. „Jesteśmy w stanie wojny”