w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Syn prezydenta ujawnił mediom prawdę o tym, co się dzieje

Jak podaje portal o2.pl (doniesienia te potwierdził również syn byłego lidera Solidarności), Lech Wałęsa trafił dziś do szpitala. Czy jego życie jest zagrożone?

wałęsa zdrowie stopa cukrzycowa facebook
Były prezydent ma poważne zmartwienie. Chodzi o jego nogi. Fot. Facebook / Lech Wałęsa (screen)

Lech Wałęsa 9 października trafił do szpitala. Potwierdził te doniesienia jego syn Jarosław, który przekazał mediom więcej informacji na temat stanu zdrowia ojca. Co na tę chwilę wiemy i czy życie byłego prezydenta Polski jest zagrożone?

Lech Wałęsa w szpitalu. Syn ujawnia, jaki jest jego stan

Jarosław Wałęsa, syn legendy Solidarności z lat 80. i byłego prezydenta Polski, ujawnił mediom nowe informacje na temat stanu zdrowia ojca oraz jego pobycie w szpitalu. Wałęsa miał trafić 9 października do jednej z placówek w Gdańsku.

Najpierw były prezydent zaniepokoił swoich fanów obserwujących go na Facebooku. Niepokój wzbudziło zdjęcie, które tam wrzucił z podpisem: „i znowu mnie dostali„. Co się właściwie dzieje ze zdrowiem 80-letniego Lecha Wałęsy?

To nie pierwszy raz, jak Wałęsa nagle trafia pod opiekę lekarzy. Do podobnej sytuacji doszło w 2021 roku. Okazało się wówczas, że konieczny jest pilny zabieg kardiochirurgiczny i wymiana rozrusznika serca. To wtedy pierwszy raz lider Solidarności mówił, że jest stary i przygotowany na wszystko.

Niedługo potem znów trafił do szpitala. Tym razem powodem była stopa cukrzycowa. Lekarze twierdzili wówczas, że byłemu prezydentowi groziła amputacja stopy. W ubiegłym roku Wałęsa słabo się poczuł i zemdlał. Okazało się, że ma infekcję nerek.

Syn byłego prezydenta i polityk Platformy Obywatelskiej Jarosław Wałęsa uchylił rąbka tajemnicy o tym, co się wydarzyło tym razem. Dziennikarze z portalu internetowego o2.pl zadzwonili do niego zaniepokojeni i spytali o stan zdrowia noblisty. Okazało się, że to tylko rutynowa kontrola oraz badania.

Pod postem na Facebooku zaroiło się od komentarzy podtrzymujących lidera Solidarności na duchu. – Lechu, trzymaj się, bo wybory już w niedzielę – napisał internauta Andrzej. – Szybkiego powrotu do zdrowia, Panie Prezydencie! Da Pan radę, bo kto, jak nie Pan? – skomentowała użytkowniczka Facebooka o imieniu Beata.

kościół wybory 2023

Kościół ogłosił, na kogo należy głosować w wyborach. „To obowiązek sumiennego katolika”

z ostatniej chwili

PILNE. Trzęsienie ziemi na najwyższych stanowiskach dowódczych w polskich Siłach Zbrojnych