w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje znany polski lekarz. Przeżył zaledwie 48 lat. Zginął na przejściu dla pieszych

Mieszkańcy Kościerzyny oraz okolic są zdruzgotani. W wypadku samochodowym zginął znany i bardzo ceniony w tym regionie lekarz. Przeżył zaledwie 48 lat.

Fot. Freepik

W wyniku wypadku drogowego, do którego doszło na przejściu dla pieszych w Kaliskach Kościerskich, życie stracił ceniony i bardzo lubiany chirurg Radosław Flisikowski. Przeżył zaledwie 48 lat. Odszedł w szpitalu mimo długiej walki o jego życie.

Nie żyje znany polski chirurg i urolog. Miał zaledwie 48 lat

Lekarze długo walczyli o jego życie, ale nie udało się uratować lekarza. Zginął on w koszmarnym wypadku samochodowym, do którego doszło na przejściu dla pieszych. Do tragedii doszło w niedzielę 22 października w godzinach wieczornych.

Lekarz przechodził przez pasy na przejściu dla pieszych w Kaliskach Kościerskich w województwie pomorskim. Nagle został on potrącony przez osobowe auto marki Audi. Mimo podjętych prób jego życia nie udało się uratować. Ludzie, którzy leczyli się u niego, są załamani.

Jak podali policjanci pracujący wówczas na miejscu zdarzenia, winę ponosi 43-letni mężczyzna kierujący autem Audi A3. Lekarza przewieziono w bardzo ciężkim stanie do szpitala, ale walka o przywrócenie czynności życiowych tym razem się nie udała.

Radosław Flisikowski był bardzo cenionym lekarzem i działaczem

Funkcjonariusze ustalili, że kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy. Lekarz, który stracił życie, znany był w regionie nie tylko ze względu na swój zawód, ale też na działalność poza pracą. To zaangażowany w życie regionu społecznik i twórca klubu kościerskich morsów.

Niesamowicie szokująca wiadomość o tragicznej śmierci dr. Radosława Flisikowskiego. To wyjątkowo trudne do uwierzenia… Pan Radosław był nie tylko dobrym i oddanym lekarzem, ale także znakomitym sportowcem i wspaniałym człowiekiem. Jego wkład w społeczność zawsze będzie pamiętany i stale wspominany – wspomina na swoim profilu starosta Alicja Żurawska na łamach regionalnego „Kuriera Kaszubskiego„.

jak sobie poradzić ze zmarszczkami pod oczami i na czole

Jak sobie poradzić ze zmarszczkami? Oto nasze sprawdzone sposoby!

z ostatniej chwili

Prezydent Rosji miał zawał? Radio ZET: „Władimir Putin doznał zatrzymania akcji serca”