w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Prezydent Rosji miał zawał? Radio ZET: „Władimir Putin doznał zatrzymania akcji serca”

Jak poinformował na komunikatorze Telegram Generał SWR, rosyjski prezydent miał doznać zatrzymania akcji serca. Twierdzi, że Putin był reanimowany.

z ostatniej chwili

Tę wiadomość należy traktować z dystansem, ale pojawiły się doniesienia, że Władimir Putin doznał zatrzymania akcji serca. Poinformowano o tym na komunikatorze Telegram. Zgodnie z relacją anonimowego użytkownika o pseudonimie Generał SWR, Putin miał upaść na ziemię w swoim prywatnym apartamencie i być poddany akcji reanimacyjnej.

Nieoficjalnie: Władimir Putin w niedzielę około godziny 21:05 czasu moskiewskiego miał mieć zawał serca

Prezydent Rosji Władimir Putin w ostatnią niedzielę wieczorem miał zawał serca – podaje Radio ZET. Tak informuje słynny „Generał SWR” – kanał na Telegramie, który jest prowadzony przez anonimowego informatora związanego niegdyś z Kremlem. Putin miał według jego relacji zostać znaleziony, gdy leżał na podłodze w sypialni.

Funkcjonariusze ochrony, którzy pełnili służbę w rezydencji, usłyszeli hałas i odgłosy uderzenia dochodzące z sypialni prezydenta – podał informator. W tej chwili nie wiadomo, na ile ta informacja jest prawdziwa, dlatego należy ją traktować z dystansem. W Polsce informowało o tym między innymi Radio ZET.

Putin. Zawał i zły stan zdrowia dyktatora wciąż tematem dyskusji

Lekarze wezwani do Putina mieli stwierdzić „zatrzymanie akcji serca„. W tej chwili nie ma jednak możliwości zweryfikowania prawdziwości tych doniesień w innych źródłach. Jednak o problemach Putina ze zdrowiem media informują regularnie, odkąd rozpoczęła się wojna na Ukrainie.

Do tej pory żadna z plotek na temat stanu zdrowia Putina nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości. Oficjalnie prezydent Rosji ma być w pełni sił fizycznych oraz umysłowych, a Kreml otwarcie informuje, że na nic nie choruje. Są jednak tacy, którzy uważają, że rosyjski dyktator ma więcej niż jednego sobowtóra.

Nie żyje znany polski lekarz. Przeżył zaledwie 48 lat. Zginął na przejściu dla pieszych

lekarze mycie skóry codzienne prysznic szkodliwość

Te części ciała należy myć kilka razy dziennie. Lekarze dostrzegli tam coś niepokojącego