w ,

Nie żyje 35-letni zwycięzca „Tańca z Gwiazdami” i finalista „X Factor”. Zmarł na raka mózgu

W wieku zaledwie 35 lat po długiej chorobie zmarł aktor, piosenkarz i tancerz, który zwyciężył w programie „Taniec z gwiazdami”. Był też finalistą jednej z edcyji „X Factor”.

Młody aktor i uczestnik programu muzycznego „X Factor” (był finalistą) oraz zwycięzca jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” nie żyje. Pokonała go nieuleczalna odmiana raka mózgu. O jego odejściu oficjalnie poinformowali członkowie rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie żyje 35-letni uczestnik „Tańca z gwiazdami” i finalista „X Factor”

Młody i silny chłopak nie dał rady chorobie. Pokonała go wyjątkowo złośliwa odmiana raka mózgu. 10 listopada rodzina gwiazdy telewizji poinformowała na Instagramie o jego śmierci. Australijski aktor i piosenkarz Johnny Ruffo miał zaledwie 35 lat, a chorował przez ostatnie 6 lat.

Z ciężkim sercem musieliśmy dziś pożegnać naszego ukochanego Johnny’ego. Otoczony przez swoją partnerkę Tahnee i rodzinę, Johnny odszedł spokojnie przy wsparciu niesamowitych pielęgniarek i lekarzy – czytamy w komunikacie rodziny.

Był bardzo utalentowanym, czarującym i czasami bezczelnym chłopcem. Johnny był bardzo zdeterminowany i miał silną wolę. Walczył do samego końca i walczył tak jak tylko mógł. Odeszła piękna dusza, która miała jeszcze wiele do zaoferowania. Wszyscy Cię kochamy Johnny i zapamiętamy Cię za całą radość, jaką wniosłeś do naszego życia – napisano w oświadczeniu.

Kim był Johnny Ruffo?

Urodził się w 1988 roku i niedługo potem było wiadomo, że wiele w życiu osiągnie. Nie było jednak wiadomo, że będzie ono tak krótkie. Przez 35 lat zyskał ogromną medialną sławę. Nie dość, że zajął trzecie miejsce w programie „X Factor” (jako jeden z finalistów), pojawił się też jako tancerz i ostatecznie zwycięzca jednej z edycji „Tańca z gwiazdami„.

Był wszechstronnie utalentowany. Zagrał też Chrisa Harringtona w australijskim serialu „Home and Away„, nagrał też wiele piosenek, w tym „Take It Home„, „On Top” czy „Broken Glass„.

krystyna pawłowicz wiek młodość mąż twitter

Tego o Krystynie Pawłowicz nikt nie wiedział. Ujawniła skrywany przez lata sekret

umowa koalicyjna tekst pdf

Umowa koalicyjna. Oto pełny tekst porozumienia KO, PSL, Polski 2050 i Lewicy