w ,

Pogotowie ratunkowe pod Sejmem. Jednego z posłów pilnie zabrano na SOR

Jeden z posłów tuż przed zaprzysiężeniem został zabrany przez pogotowie ratunkowe na SOR. Okazało się, że ma silny atak bólu spowodowany kamicą nerkową.

dariusz matecki sejm sor pogotowie
Fot. Stock

Niezbyt dobrze zaczęła się przygoda z Sejmem dla posła prawicy. Tuż przed zaprzysiężeniem i wygłoszeniem roty przysięgi zabrała go karetka pogotowia prosto do szpitala. Powodem był bardzo silny ból w okolicach nerek.

Posiedzenie Sejmu. Poseł Suwerennej Polski trafił na SOR

Pierwszy dzień w Sejmie rozpoczął się dla posła Dariusza Mateckiego wizytą w szpitalu na oddziale ratunkowym. Do placówki zabrała go karetka pogotowia. Z jego wpisu na portalu społecznościowym X (dawniej Twitter) wiemy więcej na temat jego stanu zdrowia.

Poseł Suwerennej Polski trafił do szpitala wcześnie rano tuż przed rozpoczęciem posiedzenia Sejmu nowej kadencji. – Zarówno pracownicy domu poselskiego, jak i ochrony zdrowia pełna klasa, najwyższe uznanie i szacunek za pomoc i wielkie podziękowania za Waszą ciężką pracę! – napisał polityk na swoim profilu.

Powodem wizyty w szpitalu był atak kamicy nerkowej i związanego z nią silnego bólu. Na szczęście udało się politykowi na czas wrócić do Sejmu, gdzie z powodzeniem złożył rotę przysięgi.

Dariusz Matecki startował do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie. Jest to jego pierwsza kadencja w tej roli, w poprzednich wyborach nie udało mu się uzyskać mandatu.

Źródło: X/Twitter

cera trądzikowa jakie kosmetyki

Dlaczego skóry trądzikowe uwielbiają żelowe konsystencje kosmetyków? Zapytaliśmy o to kosmetologa

śpiący prorok z leszna

Zapiski „proroka z Leszna”. Mówił o III wojnie światowej i tych polskich miastach