w

Rewolucyjna zmiana u znanego kuriera. Klienci będą zachwyceni

Rywale mogą zacząć płakać. Dynamicznie rozrastający się kurier wprowadza kolejną usługę, która zrewolucjonizuje rynek paczek pocztowych w Polsce.

Paczka w weekend

Już wkrótce InPost dostarczy paczkę także w weekend. Kierowana przez Rafała Brzoskę spółka wprowadza zupełnie nową usługę „Paczka w weekend”.

Paczka w weekend

Założenie nowej usługi jest bardzo proste. Jeśli nadacie paczkę w piątek do 13:00, to zostanie ona dostarczona w sobotę albo niedzielę do godziny 18:00. Podobnie wygląda sprawa z nadaniem paczki w sobotę – w przypadku jej nadania do 13:00, InPost zobowiązuje się dostarczyć ją w niedzielę do godziny 18:00.

Kiedy usługa wejdzie w życie?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa usługa wejdzie w życie. InPost opublikował dotąd nowy regulamin świadczenia usług oraz cennik, które będą obowiązywać od 1 lutego. W komunikacie prasowym zobowiązał się także do kolejnej informacji, w której poda termin uruchomienia usługi.

Paczka w weekend – ceny

Dla klienta detalicznego dopłata do paczki za weekendową usługę wyniesie 4,99 zł. Klient biznesowy dopłaci nieco mniej, bowiem 4,06 zł.

Co jeszcze warto wiedzieć o nowej usłudze?

Usługa będzie dostępna tylko w piątki i soboty. Jeśli więc nadacie przesyłkę „Paczką w weekend” w czwartek, zostanie ona dostarczona w standardowy sposób.

POLECAMY:
Niedziele handlowe w 2020? Przed nami niepokojące zmiany

Co ważne, usługa będzie dotyczyć wyłącznie do paczkomatów InPostu. Nie obejmie ona więc wszelkich innych punktów, w których można odbierać paczki. Operator w regulaminie zaznacza, że usługa może nie dotyczyć wszystkich paczkomatów. Dokładne informacje poda na swojej stronie internetowej.

Paczkomaty InPost

Paczkomaty to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 5 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce.

Siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania. Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możemy łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw.

Istotnym atutem Paczkomatów jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia.

dino polska

Bez wielkich reklam pokonała Biedronkę. Ta sieć sklepów rośnie dwa razy szybciej

banknoty polski złoty getin noble bank

Ogromna kara dla polskiego banku. Klienci mogą składać reklamacje