w

Kompletna nowość w piłkarskiej Ekstraklasie. Kibice będą zachwyceni

Już za kilka dni startuje runda wiosenna Ekstraklasy. Kibice po raz pierwszy w historii ligi będą mogli mieć do czynienia z bardzo ciekawą nowością.

aplikacja ekstraklasy kobieta telefon

Od startu wiosennej części sezonu oficjalna mobilna aplikacja Ekstraklasy wprowadza do swojej oferty szybkie powtórki decydujących akcji meczowych.

Pozwoli to wszystkim kibicom na obejrzenie bramek na swoim telefonie już po kilku minutach.

Bardzo prosta obsługa

By móc oglądać powtórki wystarczy wybrać swój ulubiony klub lub obserwowany mecz. Po każdym golu otrzyma się wówczas powiadomienie z możliwością obejrzenia akcji. Funkcja ta pozwoli też na zobaczenie niewykorzystanych rzutów karnych. Rozwiązanie to da również możliwość obejrzenia powtórki kibicom na stadionach.

Materiały będzie można odtwarzać w aplikacji Ekstraklasa do dziesięciu minut po zakończeniu spotkania. Po tym czasie wszystkie akcje i powtórki meczów będą dostępne w serwisie Ekstraklasa.tv.

Kibic jeszcze bliżej wydarzeń meczowych

To rozwiązanie pozwoli naszym kibicom być jeszcze bliżej wydarzeń meczowych. Niezależnie od tego, gdzie przebywają, mogą mieć błyskawiczny i w pełni legalny dostęp do kluczowych akcji meczu. Szybkie powtórki w aplikacji mobilnej były przez nas dotychczas testowane w pierwszej części sezonu z bardzo dobrymi wynikami – powiedział Marcin Animucki, prezes Ekstraklasy S.A.

Oprócz ciekawego narzędzia dla kibiców zyskujemy także dodatkową przestrzeń dla sponsorów, chcących pozycjonować się przy tego typu materiałach wideo na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie to wpisuje się także w naszą strategię coraz mocniejszego stawiania na technologię i rozwoju digitalowego. Obok naszej platformy OTT i kanałów social media, to właśnie aplikacja mobilna jest jednym z kluczowych narzędzi dotarcia do kibiców – dodał.

Aplikacja Ekstraklasy

Oficjalna aplikacja Ekstraklasy, którą pobrało już 210 tysięcy fanów PKO Bank Polski Ekstraklasy, wystartowała w listopadzie 2017 roku. Jest to autorski projekt ligowej spółki, jednak stworzony we współpracy z przedsiębiorstwem 12player.

Po roku obecności na rynku stała się ona najlepiej ocenianą oficjalną aplikacją ligową w Europie. Użytkownicy systemu operacyjnego Android wystawili jej notę 4,5/5. Pozwoliło to Ekstraklasie wyprzedzić aplikacje takich gigantów jak Premier League, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Doceniając te wyniki Oficjalnym Partnerem aplikacji został Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO.

Aplikacja poprzez swoje funkcje daje partnerowi możliwość kontaktu z jedną z najbardziej lojalnych grup odbiorców, czyli z kibicami piłkarskimi. Drugim partnerem w aplikacji jest PKO Bank Polski wspierający wprowadzony przed rozpoczęciem sezonu Oficjalny Quiz Ekstraklasy.

Aplikacja pozwala na wzbogacanie transmisji telewizyjnej. M.in. poprzez możliwość komentowania wydarzeń boiskowych, oceniania gry piłkarzy, obserwowania statystyk na żywo oraz oddawania głosów w sondażach. Na tle aplikacji mobilnych innych lig europejskich aplikację Ekstraklasy wyróżnia m.in. rozbudowana sfera społecznościowa, ale także komunikator i opcja dodawania znajomych. Wprowadzenie szybkich powtórek z pewnością będzie kolejnym argumentem do rozmów społeczności korzystającej z aplikacji.

źródło: Ekstraklasa

Zobacz także:

poczta polska chiny

Efekt koronawirusa. Poczta Polska nie przyjmuje przesyłek do Chin

harrison ford indiana jones

Wszyscy pójdziemy do kina. Legendarny film powróci na ekrany