w

Biedronka apeluje o pilny zwrot popularnego produktu! Co się stało?

Biedronka zamieściła komunikat firmy Sawex, która prosi o zwrot jednego z jej produktów. Chodzi jednak tylko o wybrane partie.

biedronka kasza jaglana
Fot. Biedronka

Biedronka zamieściła na swojej stronie internetowej komunikat firmy Sawex. Prosi ona o zwrot wybranych partii kaszy jaglanej zakupionych przez klientów, jednak oczywiście tylko o wybranych numerach partii. Wadliwa kasza jaglana może być oczywiście zwrócona bez paragonu.

O jaką kaszę jaglaną chodzi?

Sawex w komunikacie zaznacza, że działa w trosce o jakość oferowanych towarów, dlatego też prosi o zwrot produktu. Chodzi o kaszę jaglaną Plony Natury 4x100g o następującej dacie minimalnej trwałości i numerach partii:

kasza jaglana zwrot sawex
Fragment komunikatu firmy Sawex

Produkt był oferowanych w wybranych sklepach Biedronki w 6 regionach Polski obsługiwanych przez centra dystrybucyjne zlokalizowane w: Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu i Wojniczu.

Kasza jaglana Sawex. Dlaczego klienci mają ją zwrócić?

Kasza jaglana dostarczana do Jeronimo Martins Polska podlega oczywiście niezbędnym badaniom przed wprowadzeniem towaru do obrotu. W ich ramach uzyskano prawidłowe, jednak na prośbę właściciela Biedronki Sawex podjął decyzję o zwrocie kaszy jaglanej.

Wszystko w celu uniknięcia potencjalnej niezgodności produktu. Sawex w komunikacie przeprosił za wszelkie niedogodności.

Kasza jaglana Sawex. Warunki zwrotu produktu

Produkty można zwrócić do dowolnego sklepu sieci Biedronka. Paragon nie jest oczywiście wymagany, a opakowanie nie musi być kompletne. Godne uwagi jest, iż wszystkim klientom, którzy zwrócą produkt, przysługuje wymiana na towar z innej partii lub zwrot kosztu zakupu.

Nieliczne wpadki dostawców Biedronki

Przypomnijmy, że Biedronka jako największa sieć detaliczna w Polsce ma ponad 3 000 sklepów w ponad 1 100 miejscowościach.

Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci.

Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą.

źródło: Biedronka

Zobacz także:

amazon sosnowiec

Allegro będzie miało rywala. Amerykański gigant wchodzi do Polski

podejrzenie koronawirusa bydgoszcz grudziądz

Polka z podejrzeniem koronawirusa trafiła do szpitala w Bydgoszczy