w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

„Nie ryzykuj, spójrz na mnie” – WSTRZĄSAJĄCE nagranie ze szpitala

Tara Jane Langston to bohaterka kolejnego nagrania, które podbija Internet. 39-latka toczyła zupełnie normalne życie. Aż do czasu zakażenia koronawirusem.

tara jane langston
Fot. YouTube/ The States of Video

To pierwsze tak szokujące video prosto ze szpitala. Do niedawna sprawna i zdrowa 39-letnia kobieta pokazuje na swoim przykładzie jak działa koronawirus.

To pierwsze takie video

W Internecie pojawiło się pierwsze video pokazujące, jak tak naprawdę może działać koronawirus. Doskonale potwierdza także, że działa nie tylko na starsze, schorowane osoby. Jego bohaterka ma bowiem 39 lat.

Obecnie kobieta ma problemy z oddychaniem i za pośrednictwem wyciskającego łzy filmu z łóżka szpitalnego na oddziale intensywnej terapii ostrzegła innych.

POLECAMY:
Przewidział koronawirusa... 39 lat temu? Niebywała historia

39-letnia Tara Jane Langston powiedziała, że ​​każdy oddech to dla niej bitwa, a oddychając czuje się, jakby miała w płucach szklankę.

Historia Tary Jane Langston

Tara Jane Langston z Londynu była początkowo widziana przez lekarzy prawie 11 dni temu. Wtedy zaczęła źle się czuć po podróży do Krakowa z mężem Richardem i ich dwiema córkami. Jak przyznał mąż kobiety, infekcję mogła złapać w jednym z dwóch miejsce. Albo w Polsce, gdzie odwiedzili Auschwitz (przebywało tam wielu ludzi z całego świata) albo na siłowni, na którą regularnie uczęszczała.

burbonik google news

W szpitala w Hillingdon zdiagnozowano u niej infekcję klatki piersiowej i podano antybiotyki. Jej zdrowie pogarszało się jednak z dnia na dzień, aż w końcu została przewieziona karetką pogotowia z powrotem do szpitala, gdzie tym razem zdiagnozowano zapalenie płuc.

POLECAMY:
Złe wieści dla Polski. Znamy najlepszą temperaturę dla rozwoju wirusa

Langston została następnie przetestowana na obecność koronawirusa, a wynik okazał się pozytywny, co skłoniło szpital do podjęcia intensywnej terapii. Następnego dnia z trudem łapiąc oddech i kaszląc, nakręciła wstrząsający film i wysłała go do swoich znajomych za pośrednictwem whatsappa, ostrzegając ich, aby na siebie uważali.

Co więcej przez cały tydzień przed tą diagnozą zażywała ona antybiotyki wraz z ibuprofenem i paracetamolem. Mogło to pogorszyć jej sytuację zdrowotną, co potwierdzają najnowsze badania na temat koronawirusa.

POLECAMY:
Polska marka rajstop znowu szokuje. Stworzyła specjalną "maseczkę"

W filmie mówi m.in. „jeśli ktoś nadal pali, odłóż papierosy, ponieważ mówię ci teraz, że potrzebujesz swoich pieprzonych płuc i proszę, niech nikt z was nie ryzykuje. Mam na myśli to, że jeśli to zrobi może się skończyć naprawdę źle”.

39-latka na szczęście zdrowieje

Langston na szczęście powoli wraca do zdrowia po tym, jak złapała wirusa. SARS-CoV-2 zaraził ponad 3 300 osób i zabił 144 w samej Wielkiej Brytanii. Na całym świecie liczba zakażonych przekroczyła już 243 tysiące, a zgonów 10 tysięcy.

Szokujące wideo, które stało się popularne w mediach społecznościowych, pokazało, że zagrożone są nie tylko osoby starsze czy te z dolegliwościami zdrowotnymi.

Zobaczcie to niesawmoite nagranie:

 

źródło: dailymail

Zobacz także:

karty biedronki dla seniorów

Biedronka wesprze finansowo seniorów. Do 150 zł co miesiąc

ceny żywności a koronawirus

Żywności w Polsce nie zabraknie. Ceny powinny wkrótce spadać