w

Kim jest Jeremi Sikorski, młoda gwiazda polskiej muzyki?

Kim jest Jeremi Sikorski, młoda gwiazda polskiej muzyki? W tym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Jeremi Sikorski
Fot. YouTube / ESKA

Kim jest Jeremi Sikorski? Młody piosenkarz podbija scenę muzyczną, a w tym newsie przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Kim jest Jeremi Sikorski? Wiek

Jeremi Sikorski to polski piosenkarz i aktor. Kulturalne upodobania wykazywał od najmłodszych lat.

Jak można przeczytać na stronie Teatru Muzycznego Roma, mając półtora roku zakochał się w Whitney Houston, a raczej w piosence “Exhale”. Włączył ją do repertuaru składającego się wówczas z “Idzie niebo” i “Sto lat”.

Jeremi Sikorski – kariera muzyczna i aktorska

Sikorski od najmłodszych lat zaczął pojawiać się na teatralnych deskach. Już w 2006 roku pojawił się w słynnym warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Zagrał tam w dwóch przedstawieniach: „Akademia Pana Kleksa” (2006-2007) i „Aladyn JR” (2011).

W 2013 r. postawił na karierę muzyczną i podpisał kontrakt z wytwórnią „My Music„. Rok później wydał swój pierwszy singiel „Bez niej nie byłoby nas„, który jednak… nie okazał się hitem. To były jednak złe miłego początki.

POLECAMY:
Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca "Pytanie na śniadanie"?

W 2015 r. wydał pierwszą płytę pt. „Otwórz się na świat„, która dotarła do 46. miejsca polskiej listy przebojów. 1,5 roku później ukazał się nagrany razem z bratem Arturem drugi krążek – „Odetchnij„, który okazał się być znacznie bardziej popularnym. Dotarł do 13. miejsca polskiej listy przebojów.

Najnowsza płyta artysty to „Soon„, wydana pod koniec 2018 roku. To także jego największy sukces wydawniczy. Płyta dotarła do 11. miejsca polskiej listy przebojów, a promujący ją singiel „WHOA” na YouTube obejrzano ponad 650 tys. razy.

Jeremi Sikorski – najpopularniejsze utwory

Jeśli jednak chodzi o najpopularniejsze wykonanie Jeremiego (to przydomek artystyczny Sikorskiego), to wiążą się ono z udziałem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„. Wykonanie piosenki „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari obejrzano już bowiem blisko 5 milionów razy.

Popularny stał się także jego cover piosenki Taco Hemingwaya „Nostalgia”, który odnotował dotąd 785 tys. wyświetleń.

Jeremi Sikorski – wiek

Jeremi Sikorski urodził się w kwietniu 1999 roku w Warszawie. Oznacza to, że ma obecnie 21 lat. Artysta jest bardzo wysokie, bowiem ma 192 cm wzrostu.

Jeremi Sikorski – Instagram

Sikorski na Instagramie występuje pod profilem @jeremisikorski. Obserwuje go ponad 388 tysięcy osób. Na profilu znajdują się głównie fotografie związane z karierą muzyczną, ale nie brakuje także zdjęć z życia prywatnego.

POLECAMY:
Janja Lesar - kim jest gwiazda "Tańca z gwiazdami"? Ujawniamy szczegóły

W „Przesłuchaniu” ESKA TV piosenkarz wyznał, że ma dziewczynę (emisja w październiku 2019 r.). Na Instagramie jednak jej nie pokazuje, więc para najwidoczniej nie chce pokazywać ich życia prywatnego.

Zobacz także:

koronawirus ciała na paletach

SZOKUJĄCE NAGRANIE. Zwłoki na paletach ładowane do ciężarówek

adam schlesinger nie żyje koronawirus

Smutny dzień dla świata muzyki. Koronawirus zabił kolejnego artystę